Tři utkání, devět bodů. To je bilance domácích utkání karlovarských Buldoků v ČFL. Včera si poradili doma s rezervou Příbrami.

Od první minuty přišpendlili Buldoci hostující tým na jejich polovině a ve 4. minutě se ujali vedení. Centr Pechara nastřelil Kotáb pouze do gólmana Marily, ale dorážející Hrubý už byl neomylný. Ve 29. minutě zvýšil vedení domácích z přímého kopu přesnou ranou k pravé tyči Janáček. Soupeř se dlouho na hřišti rozkoukával a jeho střelecké pokusy končily vždy vysoko nad Četveríkovou brankou.

Do druhé půle nastoupila Příbram s cílem rychle snížit, ale to se jí nepodařilo. V 85. minutě vybojoval Buldok Čertík gólovou přihrávku Geňovi a ten nezaváhal. Vše si zopakovali oba hráči ještě v poslední minutě zápasu.

„Nesehráli jsme moc pohledné utkání, ale jsem moc rád, že jsme utkání dovedli do vítězného konce,“ oddychl si po závěrečném hvizdu hlavního arbitra Rožce trenér Buldoků Stanislav Purkart.

FC Buldoci – Příbram B 4:0
Branky: 4. Hrubý, 29. Janáček, 85. a 90. Geňo.
Poločas: 2:0.
Rozhodčí: Rožec.
ŽK: 1:1.
Diváci: 484.
Buldoci: Četverík – Razím, Řezáč, Oslovič, Vondráček – Hrubý, Janáček (70. Tichota), Kubice, Pechar (59. Geňo) – Kalán (79. Čertík), Kotáb.
Trenér: S. Purkart.