Ve středu na hřišti divizního nováčka odehráli lepší partii než v sobotu ve Staré Roli. SK Rakovník 1 FC Buldoci 3 Zelenožlutí byli od začátku lepší a vytvářeli si i šance. Při Janáčkově v 15. minutě zachránila rakovnického brankáře Šímu levá tyč jeho branky. Gól přišel až pět minut před půlí, když povedenou akci pohodlně zakončoval Ušák. Po změně stran se půlka mužstva vyměnila, trenér Purkart poslal na hřiště všechny co měl k dispozici a jeden z nich hned za pět minut přidal druhý gól.

Buldoci byli nadále lepší, ale i domácí měli šance. V koncovce se jim však nevedlo, možná i proto, že jim chyběl Isteník, někdejší dvorský kanonýr odpočívající se zraněním. Třetí gól přidala opět nová akvizice z Klatov Kotáb. Za chvíli sice Dejmala z přímého kopu prostřelil Hertl, ale další přípravnou výhru Buldoků neohrozil. Branky: 89. Hertl - 50. a 88. Kotáb, 40. Ušák. Rozhodčí: Lerch - Polívka, Lédl. Bez ŽK. Diváků: 100. Poločas: 0:1. FC Buldoci: Četverik (46. Dejmal) - Kubice, Vondráček, Oslovič (46. Řezáč), Razým - Janáček (46. Diviš), Tichota (46. Balšánek), Geňo, Hrubý - Ušák, Čertík (46. Kotáb).