Rezerva Mladé Boleslavi je v současnosti na devátém místě tabulky. Karlovy Vary jsou o dvě příčky a dva body lepší.

„Nám se na jaře vůbec venku nedaří. Nezískali jsme ani bod a nedokázali jsme vstřelit branku. Tuto skutečnost bychom rádi v Mladé Boleslavi napravili," poznamenal na úvod kapitán karlovarského 1. FC Karel Tichota.

Buldoci to budou mít velice náročné. Už jenom z jednoho jediného důvodu. „Musíme se obejít bez hráčů Baníku Sokolov. Ti hrají ve stejný den ve Zlíně," pokračuje Tichota.

Trenér Jiří Dreiseitl tak bude muset spoléhat jen na svůj mladý tým, jenž ovšem stojí na zkušených pilířích. „Nikoho jiného nemáme. Musí nastoupit s tím, co máme. Čeká nás tam těžké utkání," komentoval situaci v týmu Buldoků kapitán Karel Tichota.

Rezerva Mladé Boleslavi bývá často doplňována hráči z prvoligového A-týmu. To potvrzuje svými slovy i Tichota. „Osobně si myslím, že je B-tým Boleslavi nejkvalitnějším z rezerv ČFL."

Do středočeského města automobilů se vydávají karlovarští fotbalisté po dvou domácích utkáních. „Z těch dvou zápasů se nám podařily ukořistit čtyři body, takže můžeme jet do středních Čech s čistou hlavou. Samozřejmě bychom ale rádi nějaký ten bod ukořistili, což dle mého názoru znamená, že musíme prolomit jarní střeleckou smůlu na hřištích soupeřů," zakončil pilíř obrany Tichota.

(jč, vka)