Karl. Vary – Č. Krumlov
neděle 10:30
Karlovarští Buldoci naposledy vyhráli na hřišti Sušice 3:1 a rádi by na tento výkon navázali. „Stále platí to, co jsme si řekli na začátku jara. To znamená, že chceme skončit do třetího místa v tabulce," říká před nedělním duelem s Českým Krumlovem karlovarský kouč Karel Tichota. Jenomže Karlovy Vary v předehrávce 30. kola doma prohrály s týmem Malše Roudné po pokutových kopech a třetí místo se jim vzdálilo. „Máme před sebou ještě dva zápasy. Po utkání s Krumlovem se utkáme ještě s Klatovy. Věřím, že oba zápasy zvládneme a získáme maximální počet bodů," dodává trenér Tichota.

Hvězda Cheb – Tachov
sobota 10:15
Velký zápas čeká zítra fotbalisty Hvězdy Cheb, kteří od 10.15 hodin přivítají v dalším kole divize na svém hřišti Lokomotivy celek Tachova, lídra divizní tabulky. A stále je ještě o co hrát, domácím šly na ruku ostatní týmy na chvostu tabulky, které rovněž ztrácely, a tak Chebským půjde zítra o bytí a nebytí v divizní soutěži. „Každý zápas začíná od stavu 0:0. V minulém kole jsme mohli na Malši klidně vyhrát, ale zklamala nás koncovka. Pokud zopakujeme výkon z minulého kola, přidáme ještě úspěšné zakončení, proč bychom nemohli myslet na úspěch. K tomu je ale zapotřebí od kluků nechat na hřišti vše, jezdit po zadku a hlavně nechat tam srdce. Jedině tudy vede cesta k úspěchu a vítězství nad tak kvalitním týmem, jakým Tachov určitě je," je si vědom Jiří Vaňura, trenér Hvězdy Cheb.

Mar. Lázně – Čížová
sobota 10:30
Také pro fotbalisty Viktorie M. Lázně neznamená ještě konec nadějí na udržení v soutěži. Na domácím trávníku přivítají Čížovou. „Vyhověli nám ve zrušení trestu Michala Drahoráda, takže může nastoupit, a tak bychom mohli být na zítřejší zápas kompletní. V každém případě ale musíme zítra Čížovou porazit. Pokud se nám to nepodaří, dle mého názoru už šance na udržení nebudou nijak velké. Je to pro nás stěžejní zápas, " uvedl Michal Drahorád, trenér Viktorie M. Lázně.