Karlovarské 1. FC se trápí v koncovce. Naposledy to svěřenci Jiřího Dreiseitla poznali na vlastní kůži v Kladně, kde padli 0:3. „Hráli jsme špatně,“ přiznal objektivně kapitán týmu Karel Tichota.

Karlovaráci si během utkání vytvořili několik šancí, které volaly po brance. „Bohužel zazdili jsme i největší tutovky. Co k tomu víc říct? Směrem dopředu hrajeme špatně, a když už se někam dostaneme, tak to někdo zazdí,“ zlobil se Tichota.

Špatná koncovka trápila mužstvo už na podzim, ale díky vynikající obraně se tento problém tak trochu schoval. „Nejen na podzim, ale i během zimní přípravy nám to nešlo. Chybí nám důraz v zakončení. Snažili jsme se na útočné fázi pracovat během celé zimy. Jak je vidět, tak asi málo, anebo to nebylo k ničemu,“ pokračuje nazlobený kapitán.

A co konkrétně hře chybí? Na to Tichota okamžitě odpověděl. „Hrajeme více či méně na náhodu. Nedokážeme si dát finální přihrávku a také důraz před brankou soupeře,“ dodal na závěr.

Reparát mohou Karlovaráci složit už v neděli, kdy na stadionu v Drahovicích od 10:30 hodin hostí lídra soutěže z Chrudimi.