Doubravka – Mar. Lázně
Sobota 17 hodin
Mariánské Lázně stále živí naději na záchranu soutěže. „Vůbec nevím, jak poskládám kádr, rozhodně s námi do Plzně pojedou dorostenci. Jedeme tam s cílem neutrhnout si ostudu a předvést ve slátané sestavě kvalitní výkon. Někteří kluci se bohužel k zápasu z důvodu pracovních povinností nemohou dostavit, takže uvidíme, jak se nám podaří cíl splnit," uvedl před zápasem Michal Drahorád, kouč Viktorie Mariánské Lázně.

Malše Roudné – Hv. Cheb
Neděle 10:15 hodin
Hvězda Cheb je namočena v sestupovém pásmu až po uši, a tak na hřišti týmu Malše Roudné mohou jen překvapit. S tímto cílem také k zápasu jedou. „Hlavně musíme hrát zodpovědně a předvést výkon, za který bychom se nemuseli stydět. Samozřejmě, úplně ideální by bylo, kdyby se nám podařilo napodobit mariánskolázeňskou Viktorii, která tam zvítězila 2:1 a hodně překvapila. To samé kdyby se podařilo i nám, tak bychom byli hodně spokojení. Ale až samotný zápas napoví, jak se bude vyvíjet, a já doufám, že předvedeme solidní výkon, který by třeba mohl přinést i nějaký ten bodový zisk," řekl Jiří Vaňura, trenér chebské Hvězdy.

Sušice – Karlovy Vary
Neděle 17 hodin
Nejsnazší úkol, podle postavení týmů v tabulce, mají karlovarští Buldoci. Jako pátý tým tabulky by neměli mít větší problém uspět na půdě posledního celku tabulky v Sušici. „Nic jiného než zisk tří bodů si nepřipouštíme. Dali jsme si za cíl třetí místo v tabulce a uděláme maximum, abychom této mety dosáhli," říká před utkáním trenér Karel Tichota. Ve středeční předehrávce Karlovaráci doma ztratili dva body, když po penaltách prohráli s týmem Malše Roudné. „Nedali jsme několik jasných šancí a byli jsme za to potrestáni. Máme tedy co napravovat," uzavírá Tichota.