Už samotné utkání nezačalo pro domácí barvy dobře, když šli hosté do vedení z přímého kopu. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno, když se střelecky zaskvěla Kristýna Zubzandová.

Do konce prvního poločasu padly další dvě branky, po jedné na obou stranách. Po změně stran gólové dostihy pokračovaly, když po přesném zásahu Příbrami srovnala svou druhou brankou v duelu Zubzandová.

Karlovaračky však mohly pomýšlet i na vítězství, když se hostujícím zranila patnáct minut před koncem hráčka, a tak musely dohrát zápas pouze o deseti hráčkách. Toho ale nedokázaly Karlovy Vary gólově využít, a že šancí k tomu měly nespočet.

Naopak gólově uhodilo na druhé straně, když po rychlém brejku neměla karlovarská brankářka Grůzová žádnou šanci.

Za bojovnost, ač v oslabení, si Příbram připsala hodně cenné vítězství, zatímco hráčkám Hvězdy zbyly oči jen pro pláč.

SKP Hvězda Karlovy Vary – 1.FC Příbram 3:4 (2:2). Branky Hvězdy: Zubzandová 2, Stojkovičová. Rozhodčí: Balhar.

SKP Hvězda K.Vary: Grůzová – Sochorová, Čepilová, Brožáková, Bartyzalová – Pachtová, Janochová, Stojkovičová, Jandová – Licková, Zubzandová (stř. Czelderová). Vedoucí: František Holeček.