Debakl Admiry začal už v 17. minutě Filip Řezáč, který si zaběhl za obranu hostí a nedal gólmanovi Víškovi šanci zasáhnout. Za dalších pět minut už vedli domácí o dvě branky, když Lukáš Janovský sklepl míč po rohovém kopu na přední tyč. Admira působila bezradně a její hráči se mezi sebou jen dohadovali. Navíc když přidal Marián Geňo ve 31. minutě třetí gól, bylo více či méně rozhodnuto. Ve druhé půli pokračovali svěřenci domácího trenéra Pavla Medýnského v ofenzivní smršti. V 70. a 81. minutě byl vždy na správném místě Marián Geňo, který tak završil hattrick, když v obou případech uklízel míč do prázdné branky.

1.FC K. Vary - Admira Praha 5:0. Poločas: 3:0. Branky: 31., 70. a 81. Geňo, 16. Řezáč, 22. Jankovský. ŽK: 0:1 (Mamurov). Rozhodčí: Košan – Kříž, Šauflová, DS Říha. Diváci: 100.