Prvních pětačtyřicet minut byli hosté lepší. Více drželi míč pod kontrolou, nastřelili horní tyč a po zásahu Farkaše se dostali i do vedení. „Musím přiznat, že Kunice byly lepší, hladovější a chtěly více vyhrát než my," přiznal po utkání trenér Medýnský.

Druhý poločas začali domácí náporem, ale hosté vystrkovali růžky v podobě nebezpečných brejků. Když jeden využil v 51. minutě Rejhon, tak se zdálo, že je rozhodnuto. Ale domácí nesložili zbraně. Vsadili na ofenzívu a i oni trefili břevno.

Jen milimetry chyběly Bendovi, aby se zapsal do listiny střelců. Do té bylo vepsáno jméno Jardy Nerada, když přesně hlavičkoval. Bohužel další možnosti Šamánka, ale i dalších zůstaly nevyužity, a tak přišel trest. Střídající Jíra zvýšil na konečných 3:1 pro hosty. „Musíme si přiznat, že nám chybí kvalita, kterou jen těžko bojovností nahradíme," dodal kouč.

Česká fotbalová liga, 26. (hrané 27.) kolo
K. Vary – Kunice 1:3 (0:1). Branky: 64. Nerad – 37. Farkaš, 51. Rejhon, 89. Jíra. ŽK: 1:0 (Tůma). Rozhodčí: Váňa – Musil, Berka, DS Langmajer. Diváci: 110.
K. Vary: Krbeček – Benda, Tuhela, Plechatý, Kobylík, Tůma, Nerad, Došlý (46. Šturm), Geňo, Schůt, Šamánek. Trenér: Medýnský.

Kunice: Tetour – Ilko, Juroška, Štancl, Kordiak, Balšánek, Kotlík (73. Zaal), Rejhon (88. Jíra), Farkaš (78. Fyčer), Kolmistr (90. Brejcha), Hrazdíra. Trenér: Peřina.

Další výsledky: Chomutov – H. Měcholupy 4:2 (2:0), Domažlice – Chrudim 1:1 (1:0), Roudnice n/L – Štěchovice 2:2 (1:2), Admira – Sparta B 1:1 (0:0), Převýšov – Kr. Dvůr 1:0 (0:0), Jirny – Strakonice 3:0 (1:0), Čáslav – Kolín 2:0 (1:0), Zápy – Meteor 1:4 (0:3).