Horní Měcholupy nakonec porazili 3:0 a hodně svěřencům trenéra Pavla Medýnského pomohli hráči Baníku Sokolov. „Kluci nám hodně pomohli," usmíval se po utkání kouč. První poločas byl z obou stran hodně opatrný. Oba celky si dávaly veliký pozor, aby neudělaly chybu. Takže šancí bylo velice málo.
Až ve 39. minutě se rozhodl vzít na sebe zodpovědnost Jakub Dvořák, vypůjčený ze Sokolova. Ten dostal přihrávku na hranici pokutového území, udělal pár kroků a vypálil. Střela skončila u tyčky, a domácí se radovali. „Gól to byl důležitý, ale hlavně se nám povedl vstup do druhého poločasu," přidal Medýnský.

A úvod druhé půle byl parádní. V 50. minutě se dostal do brejku Dvořák a přidal druhý gól. Za dalších šest minut uklidnil domácí Marián Geňo, a bylo rozhodnuto. „Tak rozhodnuto rozhodně není. Máme před sebou náročný úkol a tím je záchrana. Dalším úkolem je bodovat za týden ve Štěchovicích," varuje kouč před přehnaným optimismem.

Česká fotbalová liga, 24. kolo
K. Vary – H. Měcholupy 3:0 (1:0). Branky: 39. a 50. Dvořák, 56. Geňo. Rozhodčí: Teuber – Vitner, Kyncl, DS Chlaň. ŽK: 2:0 (Špírek, Tuhela). Diváci: 150.
K. Vary: Krbeček – Blažek, Tuhela, Hruška, Tůma, Nerad (72. Plechatý), Dvořák, Došlý (66. Benda), Ivasko, Geňo (87. Šturm), Staněk (63. Špírek). Trenér: Medýnský.
H. Měcholupy: Kudrna – Chlumecký, Boček (76. D'Almeida), Milec (61. Klír), Sobišek, Suk, Vrabec, Bazal (66. Žitný), Holík (66. Zelenka), Vejr, Čech. Trenér: Slezáček.
Další výsledky: Chomutov – Strakonice 2:3 (1:2), Kunice – Štěchovice 1:2 (0:0), Roudnice n/L – Sparta B 3:0 (2:0), Admira – Meteor 3:0 (2:0), Převýšov – Kolín 0:2 (0:2), K. Vary – H. Měcholupy 3:0 (1:0), Jirny – Kr. Dvůr 0:1 (0:0), Čáslav – Domažlice 0:3 (0:1), Zápy – Chrudim 3:1 (1:1).