„S výsledkem jsme maximálně spokojeni," radoval se po utkání trenér domácího celku Zdeněk Procházka.
Buldoci se od prvních minut do soupeře zakousli a měli více ze hry. „Myslím si, že diváci se měli na co dívat. Úvod nám vyšel a byli jsme lepší. Dokázali jsme vstřelit jednu branku. Na jednu stranu musím říci, škoda že byla jen jedna. Na druhou stranu díky bohu za ni," začal se domácí trenér ohlížet za zápasem.

Ve druhých pětačtyřiceti minutách byli o něco málo aktivnější hosté. „Ukázali svoji kvalitu a dokázali nás přehrát. Nám se podařilo zásluhou Šamánka vstřelit druhou branku. Geňo mohl přidat následně třetí. Nedal a za pár minut hosté snížili. Do konce utkání se bojovalo a byly to nervy do poslední minuty," přidal Procházka.

Karlovy Vary využily hráče Baníku Sokolov, který měl o víkendu volno. „Všichni kluci, kteří přišli, dali do zápasu maximum a já jim za to moc děkuji. Naši kmenoví hráči také makali a vítězství jsme si zasloužili," pokračoval.
Jedna výhra ale nic neznamená. „Do konce soutěže musíme odehrát ještě čtyři kola. Pokud budeme předvádět to, co s Chomutovem, tak naděje na záchranu je obrovská," myslí si Procházka.

Chomutov dokázal Karlovy Vary zatlačit a zkušení hráči jako Maroš Klimpl nebo Aleš Pikl dělali domácí obraně veliké problémy. „Mají svoji kvalitu. Tato dvě jména to jen podtrhují. Když se podívám na jejich poslední výsledky, tak kromě zápasu v Kunicích dokázali bodovat. I proto můžu říci, že vítězství nad Chomutovem je pro nás velice cenné," přiznal trenér karlovarské jedenáctky.

Karlovy Vary ve svých řadách po odchodu Karla Tichoty zkušené hráče postrádají. „Bohužel je to tak. S výjimkou Mariána Geňa máme mladé a nezkušené hráče. Kluci chtějí hrát a bojují, to jim nemohu upřít, ale samozřejmě zkušenosti jim chybí. S tím se prostě musíme poprat. Na druhou stranu tým, který hraje, je perspektivní a jednou zkušenosti také získá," dodává Procházka.