„Nebojím se přirovnat Štěchovice k rezervě Sparty. Mají dobré výsledky a také se drží na předních místech v tabulce," uznává trenér Pavel Medýnský kvality soupeře. Střešovice jsou klasickým pražským celkem. „Oporou je bezesporu brankař Sňozík, který působil v Bohemians. Co se týče dalších hráčů, tak jsou složeni z mladíků Slavie, Bohemians a Viktorie Žižkov, kteří vyšli z dorostu. Snaží se hrát rychlý fotbal a makají jako tým," pokračuje karlovarský kormidelník.

Stadionek ve Dvorech disponuje malým hřištěm. „Z toho vyplývá, že nemůžeme hrát žádný kombinační fotbal a roztahovat hru do stran. To prostě není technicky možné. Takže nás čeká celá řada soubojů a boj o každý míč," přidává. Karlovaráci mají jasný cíl. „Musíme uhrát tři body. Hloupě jsme prohráli v Horních Měcholupech a předtím jsme dvakrát doma remizovali. Takže si ani jiný cíl dávat nemůžeme," říká Medýnský.

Karlovy Vary se ale budou muset zřejmě obejít bez své největší opory. „Marián Geňo má veliké potíže s kotníky. Je pokopán ze všech stran a na nohou je jedna veliká modřina. Nedokážu říci, zda bude schopen nastoupit do utkání. S kým určitě nebudeme moci počítat, tak to je Plechatý, který si udělal výron a od lékařů dostal čtrnáctidenní klid," vypočítává trenér absence svých svěřenců.

Naopak do sestavy se bude moci vrátit Hucl. „Minulý týden měl pracovní povinnosti, proto nemohl hrát. Teď je již plně připravený. Co se týče nahrazení dvojice Geňo – Plechatý, tak máme několik variant a já věřím, že si vybereme tu správnou," dodává Pavel Medýnský na závěr.