To bude mazec. Na jedné straně Siegl, Frýdek, Kouba, Němec, na druhé pak Zelenka, Bejbl, Suchopárek či Kozel? Že to není možné? Ale je!

V neděli 5. července totiž pořádá KSNP Sedlec ve svém fotbalovém areálu společně se Sportinvestem KV fotbalovou exhibici. Ale pozor, ne ledajakou. V lázeňském městě si odbyde svou premiéru derby pražských ´S´, hráčů nad pětatřicet let. Na hrací ploše se tak příchozím divákům představí celá plejáda fotbalových ikon z obou klubů. „Vstupné je lidové, třicet korun,“ odtajnil organizátor akce Milan Demjan.

Ale to není vše. Pořadatelé akce připravují pro diváky vskutku netradiční soutěž. Za pět nasbíraných faulů bude během utkání vylosovaný divák kopat buď za Spartu, či Slavii pokutový kop. Celý program začne v Sedleci již od 15 hodin, kdy vyběhnou na trávník ve fotbalové exhibici hráčské naděje pořadatelského klubu.

Samotná exhibice začne na sedleckém stadionu v 17 hodin. Tím však pořadatelé nekončí. Pro fanoušky připravili přímo fotbalovou lahůdku. Jakou? Mohou se totiž v exhibici objevit po boku fotbalových celebrit. Máte narozeniny nebo byste rádi udělali svým nejbližším radost? Tak máte jedinečnou možnost. Čtyři nadšenci se mohou objevit jak v dresu Sparty, tak i Slavie.

Jak na to? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku Deníku a poté vyčkat na slosování, které bude na programu v pátek 3. července a vzejdou z něj čtyři účastníci exhibice jak pro tým Sparty, tak Slavie. Fotbalisté Sedlece věnují celý výtěžek této akce na dobročinné účely.

„Určitě by to byl hezký dárek pro některého z fanoušků, čímž mohou zájemci dát svému nejbližšímu dárek v podobě účasti v této exhibici. Výtěžek této akce věnujeme kostelu svaté Anny v Sedleci,“ podotkl k akci organizátor Milan Demjan.

Zájemci o účast ve fotbalovém derby mohou kontaktovat organizátora Milana Demjana na tel. čísle: 777 122 764, který jim podá potřebné informace.

Soutěž pro čtenáře Deníku

Chcete si zahrát v dresu Sparty či Slavie? Pokud ano, stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku na kupónu v tištěné verzi Deníku a zaškrtnout tým, za který chcete nastoupit. V pátek 3. července budou vylosováni ze všech správných odpovědí čtyři šťastlivci, kteří si zahrají v dresu Sparty, a další čtyři v dresu pražské Slavie.

Správné odpovědi zasílejte do čtvrtka 2. července na adresu: Karlovarský deník, T. G. Masaryka 32, Karlovy Vary, 360 21.

Do slosování budou zařazeny jen originální vyplněné soutěžní kupony Deníku.

Nominace

AC Sparta Praha: Petr Kouba, Martin Frýdek, Horst Siegl, Ivan Hašek, Michal Bílek, Jiří Novotný, Roman Vonášek, Petr Vrabec, Ivan Čabala, Josef Němec, Jiří Němec a další.

SK Slavia Praha: Radek Bejbl, Daniel Šmejkal, Pavel Kuka, Jan Suchopárek, Vladimír Šmicer, Luděk Zelenka, Luboš Kozel, Radim Nečas, Ivo Ulich, Pavel Novotný a další.