Cheb ovládl derby Unionů dvěma brankami v rozmezí dvou minut

Karlovarský kraj - Souboj Baníků rozhodl ve prospěch Bukovan nad Vintířovem dvěma brankami kanonýr Krupička, Toužim si připsala na své konto fotbalový skalp Staré Role, bodoval i Ostrov

11.10.2010

Dvě minuty. Dva góly. Osmá výhra. Tak to je úspěšná bilance chebského Unionu v podzimní části Fincentrum krajského přeboru.
Favorizovaní Chebané totiž během dvou minut rozhodli o svém vítězství v rámci derby Unionů, když na svém hřišti pokořili dvoubrankovým rozdílem ten novosedelský. Cheb si tak na průběžném druhém místě udržel solidní šestibodový náskok před pronásledovateli.

Na třetí příčku v tabulce se vyhouplo Královské Poříčí, které si na hřišti ve Svatavě poradilo s posledními Citicemi. Naopak z vítězné vlny sesadil překvapení podzimní části Vintířov nováček z Bukovan. Velkou zásluhu na tom měl zejména autor obou branek, bukovanský Tomáš Krupička.

Na neúspěšné vlně zavánějící sestupovými starostmi se i nadále veze karlovarská Lokomotiva, která tentokrát nepochodila na františkolázeňské umělce, kde dostala od tamní jedenáctky tříbrankový příděl. Starorolské úspěšné tažení přeťala v rámci derby Toužim, která si ze hřiště ve Vančurově ulici odvezla za tři branky všechny body.

Potřetí v podzimní části přeboru bodoval i Ostrov, ten si tentokrát připsal na své hubené bodové konto alespoň bodový zisk za nerozhodný výsledek na hřišti ašské Jiskry.

Výsledky, Fincentrum:

Union Cheb – N. Sedlo 2:0
V derby Unionů padaly branky až ve druhém dějství. Obě padly do svatyně Nového Sedla. Nejdříve mířil přesně mezi tři tyče v 60. minutě domácí Pavel Hudeček a o dvě minutky později stvrdil výhru Chebanů úspěšnou střelou Michael Řezáč.
Branky: 60. Hudeček, 62. Řezáč. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Berka – Tichota, Rousek, DS Zdvihal. ŽK: 1:1. Diváci: 110.
Union Cheb: Kubinec – Volf (77. Jadlovský), Aleksič, Šneberger, Klepáček (64. Iterský) – Macháček (87. Sinkule), Dobeš, T. Rolník, Řezáč – Hudeček, Kohout. Trenér: Miroslav Šebesta.
Nové Sedlo: Bojčuk – Müller, Koudele, Z. Rubáš, Kubelka – Werner, Hejl, M. Rubáš (77. Valta), Karásek – Kovařík (67. Machulka), Macák. Trenér: Stanislav Suchý.

Bukovany – Vintířov 2:0
Nováčkovi z Bukovan zařídil tříbodovou radost v duelu s favorizovaným Vintířovem jediný střelec, a to dvougólový Tomáš Krupička.
Branky: Krupička 2. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Kobielský – Janeček, Adamec, DS Rajtmajer.

Aš – Ostrov 2:2
Hosté vyhráli první poločas brankou Jana Nerada. Navíc si v prvním dějství vstřelila Aš jednu branku sama a poté se oficiálně zapsal do střelecké listiny Miroslav Čerňanský. Po změně stran pak zařídil domácím alespoň bodový zisk Josef Hančík.
Branky: Čerňanský, Hančík – Nerad, vlastní. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Janeček – Kobielský, Balhar, DS Vošmik.

Kr. Poříčí – Citice 4:1
Dvě branky vítěze obstaral Tomáš Kričfaluši. O další dva góly Poříčí se zasloužili kanonýři Pavel Moravec a Jakub Neudert. Za hosty alespoň korigoval ukazatel skóre přesnou ranou Radek Stöckner.
Branky: T. Kričfaluši 2, Moravec, Neudert – Stöckner. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Aubrecht – Melničuk, Šmat, DS Gendráč.

Fr. Lázně – Loko KV 3:0
Domácí rozhodli o své výhře již v prvním poločase, když se dvakrát do branky karlovarské Lokomotivy trefil Zdeněk Sláma. O třetí zářez domácího výběru se pak postaral Michal Iterský.
Branky: Sláma 2, Iterský. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Hlavatý – Krejčí, Vaněček, DS Strmiska.

St. Role – Toužim 2:3
Skóre utkání otevřel již v 8. minutě přesnou ranou toužimský Lukáš Nezval. Ve 32. minutě se pak postaral o vyrovnání starorolský matador Jan Drahoš, který tak stanovil i poločasový stav. Po obrátce stran navrátil Toužimi vedení v 50. minutě exekutor pokutového kopu Karel Čermák a v 77. minutě zvýšil na dvoubrankový rozdíl střídající Jiří Mikula. Domácí pak už jen stačili v 82. minutě snížit brankový rozdíl přesnou ranou Radka Slabého, na víc již jim nezbyl čas.
Branky: 32. Drahoš, 82. Slabý – 8. Nezval, 50. Čermák (PK), 77. Mikula. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Fraško – Hodač, Janoušek, DS Fibrich. ŽK: 0:1. Diváci: 70.
Stará Role: Nádler – Götz, Kothera, Sochor (45. Pavliš), Vašíček – Holcman, Slakoper (69. Voborský), Stýblo (28. khodl), R. Slabý – Lojín, Drahoš. Trenér: Jiří Diviš.
Toužim: Štěpánek – Drabík, Hejkal, Kanát, Metlický – Malec (46. Paluch), Nezval (46. Mikula), Čermák, Kliment – Boirek, Hotěk. Trenér: Marek Daněk.

11.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

POI ve své nebezpečné ohnivé formě.

Cirkusák, který nepotřebuje šapitó

Jan Kopál, mluvčí karlovarského magistrátu

OTÁZKA PRO: Jana Kopála, mluvčího magistrátu města

Na zahradě pěstovala marjánku. Ale bylo jí asi více než dost

Karlovarsko – Kolem šesti desítek vzrostlých rostlin konopí zajistili kriminalisté na pozemku sedmačtyřicetileté ženy, kterou teď stíhají za přečin nedovolené pěstování rostlin obsahující omamnou a psychotropní látku.

Obchodní akademie oslavila 80. narozeniny

Karlovy Vary - Obchodní akademie v Karlových Varech oslavila v těchto dnech významné jubileum 80. výročí založení.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.