Na vítězné vlně se udržel ve svém šestém vystoupení složený tým karlovarského 1.FC a karlovarské Lokomotivy, který přejel další složený tým, a to Františkovy Lázně a Hazlov, pětibrankovým přídělem.

Bez hořkosti porážky tak kraluje průběžné tabulce. Na záda však mu dýchá z druhé pozice kombinovaný tým chebského FC a Lipové, který tentokrát udolal na svém hřišti výběr Kadaně.

Pomyslným katem výběru z Ústeckého kraje byl chebský kanonýr Dominik Žikeš, který trefou z 85. minuty rozhodl o tříbodovém zisku svého týmu.

Na třetí příčku se vyšplhal kombinovaný tým Ostrova a Nejdku, který přivítal v Krušných horách Mariánské Lázně a pro hosty z lázeňského města přichystal výběr horalů opravdu krušné chvíle.

Nakonec si Mariánky dovezly domů půl tuctu branek, když hattrickem se blýskl v trikotu vítěze Jiří Schlosser. Pod bednu vítězů poskočil kombinovaný tým Nového Sedla a Chodova, když splnil před svými fanoušky roli favorita a s posledním týmem tabulky, chebskou Hvězdou, se gólově nemazlil, nasypal jí bez milosti osm branek.

Pěti góly přispěl k výprasku Chebanů sokolovský snajpr Leoš Vítek. Divoká přestřelka byla k vidění v Sedleci, tam se představila Toužim a na nedostatek gólů si fanoušci, kteří na tento zápas našli cestu, nemohli stěžovat.

Toužimáci vedli nad Sedlecem již rozdílem tří branek, ale nakonec z toho byl po gólovém závěru Sedlece nerozhodný výsledek, když v penaltovém rozstřelu již domácím došla munice, a tak Toužim uzmula alespoň druhý, bonusový bod.

V dresu Toužimi se podělili o všech pět branek pouze dva hráči, když třikrát rozvlnil síť sedlecké branky Marek Osvald a dvakrát Robert Vondrlint.

Výsledkový servis:
Sedlec – Toužim 5:5 (0:2) – PK 2:3. Branky: 47. vlastní, 51. Kostolecký Karel, 59. Diro Denis, 79. a 88. Bílý Patrik – 19., 62. a 63. Osvald Marek, 40. a 81. Vodrlint Robert.

N. Sedlo/Chodov – Hvěvda Cheb 8:0 (3:0). Branky: 7., 14., 55., 58. a 75. Vítek Leoš, 35. Sliško Dušan, 48. Farkaš Daniel, 85. Janičo Marek.

Ostrov/Nejdek – Mar.Lázně 6:2 (4:0). Branky: 4., 21. a 48. Schlosser Jiří, 10. Ahselm Dominik, 34. a 53. Jílek Jan (1 PK) – 65. Maule Karel, 71. Oleksink Tom.

FC Cheb/Lipová – Kadaň 1:0 (0:0). Branka: 85. Žikeš Dominik.

1.FC K.Vary/Loko KV – Fr.Lázně/Hazlov 5:0 (2:0). Branky: 34. Bublík Jan, 42. Jiskra Aleš, 47. Černý Robin, 50. Mašata Jan, 69. Šupík Ondřej.