Chebská Hvězda vyhasla v Mariánských Lázních

Karlovarský kraj - V závěrečném kole krajského přeboru Ostrov propadl v Novém Sedle, Citice pak v Chyši a Stará Role ve Vintířově

29.11.2012

Ilustrační foto.Foto: Deník/Daniel Seifert

Karlovarský kraj – 1170 minut. Tak dlouho se vezli na vítězné vlně hráči chebské Hvězdy. Jejich vítězné tažení skončilo v závěrečném kole podzimní části krajského přeboru  v rámci derby a souboje prvního celku s druhým, a to na půdě Mariánských Lázní.
Tam chebská Hvězda totiž překvapivě vyhasla, když si odvezla tříbrankovou porážku. O tom, že závěrečné kolo nesvědčilo favoritům, se přesvědčil i třetí v pořadí Ostrov, který si odvezl z půdy Nového Sedla dvoubrankovou porážku. Body ztratila i Stará Role, která neobstála na půdě Vintířova, kde musela skousnout v parádní přestřelce pětibrankový příděl.   Podstatně hůře dopadly Citice, které fotbalově zkolabovaly v Chyši, kde obdržely šest branek. V souboji dvou posledních týmů tabulky mezi Františkovými Lázněmi a Žluticemi se po nerozhodném výsledku body dělily. Na stejné vlně se neslo i sokolovské derby mezi nováčkem z Lomnice a Chodovem. Důležité body za jednu branku urval na půdě v Aši Horní Slavkov. Výhrou se loučilo Královské Poříčí, které pokořilo nováčka, chebský FC.
Krajský přebor mužů
Nové Sedlo – Ostrov 2:0
Překvapivou, ale zaslouženou výhru domácím zajistili přesnými zásahy úspěšní střelci Hányš a Karásek.
Branky: Hányš Roman, Karásek Petr. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Aubrecht – Fraško,  Klinger, DS Janoušek.
M. Lázně – Hvězda Cheb 4:1
Šlágr kola ovládli hráči Mariánek, za které se dvakrát brankově radoval Kabelák a jednou Bílek a Drahorád. O branku hostů se pak zasloužil Šneberger.
Branky: Kabelák Tomáš 2, Drahorád Michal, Bílek Jan – Šneberger David. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Štěrba – Pešek, Valíček, DS Stančík.
Aš – H. Slavkov 0:1
Tři body za hubenou výhru zařídil hostům již v prvním dějství kanonýr Drobný.
Branka: Drobný Jiří. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hrabovský –  Svatík, Hrnčál, DS Rajtmajer. ČK: 2:1 (Kohuťár Michal, Veleman Pavel – Němček Jan).
Chyše – Citice 6:1
Domácí rozhodli o své vysoké výhře již v prvním poločase, když soupeři nasázeli pět branek z celkových šesti.
Branky: Hanzlíček Jiří 2, Lábr Jaroslav 2, Burda Jan, Laurich Erik – Moule Miroslav. Poločas: 5:0. Rozhodčí: Krejčí –  Hyčka, Štěřík, DS Adamec. ČK: 1:0 (Bufka Jan).
Fr. Lázně – Žlutice 1:1
Vše podstatné se odehrálo ve Františkových Lázních již v prvním poločase, když se za domácí trefil mezi tři tyče Sláma a za hosty pak stejnou mincí oplácel Hotěk.
Branky: Sláma Zdeněk – Hotěk Miloslav. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Svatík – Hrabovský, Balhar, DS Vošmik.
Vintířov – St. Role 5:4
V závěrečných kolech přeboru Vintířovu domácí prostředí svědčí, tentokrát bral tři body po dobře zvládnuté přestřelce s favorizovanou Starou Rolí.
Branky: Gössl Patrik 2, Klemera Michal, Svůra Michal, Kavur Marek – Plachý Karel 2, Pajma Jakub 2. Poločas: 2:2.  Rozhodčí: Chládek – Kobielský, Godža, DS  Sedláček. ČK: 1:0 (Gössl Patrik).
Lomnice – Chodov 2:2
Sokolovské derby nakonec skončilo na sokolovské umělce bez vítěze.
Branky: Hauf Stanislav, Ohibský Michal – Šteg Ondřej, Krásný Jakub. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Hlavatý –  Fraško,  Šuma, DS Gendráč.
Kr. Poříčí – FC Cheb 3:0
Hráči Poříčí se rozloučili s podzimem tříbrankovou výhrou nad nováčkem soutěže.
Branky: Kričfaluši Tomáš, Provazník Tomáš, Domin Roman. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Fraško – Janeček, Nehasil, DS  Fibrich.