První kolo. Odstartováno. V úvodním kole podzimní části krajského přeboru padlo v osmi utkáních celkem 30 branek, což dělá průměr 3,75 gólu na jedno odehrané utkání.

V zahajovacím kole se dařilo nováčkům soutěže. Lomnice totiž v derby překvapivě vysoko přestřílela Citice, kterým nasázela šest branek. Dařilo se i Aši, která svůj návrat mezi krajskou smetánku oslavila domácí výhrou nad týmem Nového Sedla. Naopak třetímu nováčkovi, FC Cheb, se už tak nedařilo, když si z půdy Staré Role odvezl dvoubrankovou porážku.

Zajímavá přestřelka byla k vidění na půdě Chodova, kde nakonec těsně podlehly tamní jedenáctce Žlutice. Překvapivě v domácím prostředí nedosáhl na body Vintířov, který nestačil v rámci derby na mužstvo Horního Slavkova. Na svém hřišti neuspěla ani Chyše, která si připsala na své konto porážku s Mariánskými Lázněmi. Cenný bod braly na úvod Františkovy Lázně, které doma remizovaly s týmem Ostrova.

V posledním utkání prvního kola přeboru pak udolalo Královské Poříčí na svém stadionu chebskou Hvězdu, když muselo smazat dvoubrankové manko.

Výsledkový servis

Aš – Nové Sedlo 1:0
Po bezbrankovém prvním poločase rozhodl o výhře domácího výběru po změně stran jedinou přesnou trefou ostřílený matador Pavel Veleman.
Branka: Veleman. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Fraško – Vokoun, Janeček, DS Kozel.

Chyše – Mariánské Lázně 1:2
Hosté vyhráli první poločas i přes velký tlak domácích dvěma zásahy z kopaček Marcela Jakubíka. Po změně stran pak za domácí výběr snížil Miroslav Bouška.
Branky: 59. Bouška – 38. a 44. Jakubík. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Bacík – Svatík, Bušek, DS Tomášek. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 130.
Chyše: Nádler – Vukliševič, Dorňák, Lavička, Pavelka – Hanzlíček, Bouška, Machyna, Kubinec – Laurich, Dvořák (stř. Lábr, Burda, Varga). Trenér: Josef Šrámek.
M. Lázně: Šmejkal – Hadač, Kovář, Jakubík, Švejda – F. Drahorád, Kabelák, M. Drahorád, Kafka – Semančík, Bílek (stř. M. Drahorád starší). Trenér: Michal Drahorád.

Františkovy Lázně – Ostrov 1:1
Domácím zařídil vedení po obrátce stran útočník Michal Iterský, za Ostrov poté srovnal ukazatel skóre do konečné podoby v závěru utkání ze značky pokutového kopu útočník Jakub Dušek.
Branky: Iterský – Dušek (PK). Poločas: 0:0. Rozhodčí: Janeček – Vokoun, Fraško, DS Rajtmajer.

Citice – Lomnice 3:6
V sokolovském derby bohatém na góly nakonec slavil výhru nováček z Lomnice, za kterého se dvakrát střelecky prosadil Jan Veselý a jednou pak Stanislav Hauf, Jan Oršula, Zbyněk Joza a Tomáš Zindl. Za domácí byli úspěšní Radek Stöckner, Jan Bufka a Petr Širochman.
Branky: Širochman, Bufka, Stöckner - Veselý 2, Hauf, Oršula, Joza, Zindl. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Hányš – Krejčí, Vasilko, DS Gendráč.

Chodov – Žlutice 4:3
Těsnou výhru domácímu celku vystřílelo kvarteto střelců ve složení Ondřej Šteg, Martin Vachník, Jiří Štěpán a Radek Bečvář. Za hosty poté dvakrát skóroval Lukáš Kliment a jednou Tomáš Forejt.
Branky: Šteg, R. Bečvář, Vachník, Štěpán – Kliment 2, Firejt. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Henych – Šuma, Valíček, DS J. Novotný.

Královské Poříčí – Hvězda Cheb 3:2
Hvězda v premiéře nového ročníku na body nedosáhla, i když vedla v Poříčí již 2:0. Další tři vyložené šance v podání chebských Hudečka, Tonky a opět Hudečka skončily na břevně nebo těsně vedle. Domácí pak z minima vytěžili maximum, když vstřelili tři branky, které nakonec znamenaly tříbodovou radost.
Branky: 41. a 62. Milan Koutecký (1 PK), 75. Pavel Moravec - 6. Tomáš Rolník mladší, 16. Radek Čížek (PK). Poločas: 1:2. Rozhodčí: Nehasil – Rousek, Tichota, DS Skála. ŽK: 3:4. Diváci: 50.
Kr. Poříčí: Dvořák – Krupička, Správka (48. Menšík), Monhart, Dudešek – Provazník, Dufek (70. Moravec), Koutecký (89. Kričfaluši), Domin – Král, (46. Filandr), Špak.
Hvězda Cheb: Kubinec – Tonka (81. Sinkule), A. Rolník, T. Rolník ml., Dobeš – Mour, Čížek, Šaliga, Volf (56. Šneberger) – Hudeček, Netáhlo.

Vintířov – Horní Slavkov 0:1
Po bezbrankovém prvním poločase zařídil hostům tříbodový zisk jedinou úspěšnou trefou Martin Chmelík.
Branka: 82. Chmelík. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Chládek – Šmat, Kobielský, DS Zdvihal. ŽK: 3:2. Diváci: 80.
Vintířov: Střimelský – Burkyt, Váša, Lukeš, Obešlo – Valovič (50. Kavur), Klemera, Krejčí (73. Nimrichter), Hodina – Kašpar (85. Bílý), Šimek (83. Zelenka). Trenér: Jozef Ševc.
Horní Slavkov: Valta – Beer, Němček, Novotný, Dirga – Zázrivec, Drobný, Knaf, Navrátil (87. Legr) – Chmelík (83. Hanzlík), Šereda (89. Pazdera). Trenér: Štěpán Dubaj.

Stará Role – FC Cheb 2:0
Domácí výběr poslal do vedení v 11. minutě Roman Voborský. Výhru Staré Role pak zpečetil po změně stran v 50. minutě druhou brankou Jan Drahoš.
Branky: 11. Voborský, 50. Drahoš. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Aubrecht – Cvrk, Melničuk, DS Sedláček. ŽK: 3:2. Diváci: 45.
Stará Role: Vanke – Hrudkaj, Plachý, Hořt, Pajma (73. Labodarec) – Sochor (85. Šebek), Nerad (82. Belbl), Drahoš, Stýblo – Voborský, Roubíček. Trenér: Jaroslav Slabý.
FC Cheb: Klier – Benkovský, Zeman, Netrval, Koloc – Vlk, Lungu (69. Lacina), Sedlák, Vondrášek – Osvald, Oršel. Trenér: Jiří Musil.