Konec. V závěrečném vystoupení krajské I. A třídy stvrdili svůj postup do krajského přeboru fotbalisté chebského FC. Ti dlouho okupovali v tabulce třetí příčku, ale nakonec zaslouženě vystoupali na vrchol. Navíc v čele s nejlepším kanonýrem soutěže Martinem Oršelem, který nastřílel soupeřům 35 gólů, tak mohli oslavit návrat mezi krajskou smetánku. Velký boj pak byl o druhou postupovou příčku, o kterou se poprala Lomnice s Aší.
Nakonec si postup vysloužili hráči Aše, kteří se tak taktéž vrací mezi krajskou smetánku. Barážové místo o dodatečný postup připadl tedy na Lomnici. Ta si zahraje s Bukovany. Naopak se soutěží se rozloučil Habartov, který na závěr vyfasoval šest branek od chebského FC.

Předposlední Dalovice v domácím prostředí podlehly Lipové a zahrají si baráž o udržení v soutěži s týmem Kynšperku. Rotava si v posledním kole pohrála s rezervou Staré Role, které nasázela pět branek. Kraslice poté uspěly v Březové v rámci sokolovského derby a Nejdek vykradl za tři body tým Drmoulu. Novorolští fotbalisté na svém pažitu neuspěli v rámci karlovarského derby nad týmem karlovarské Lokomotivy.

Výsledky, I. A třída

FC Cheb – Habartov 6:1 (3:0)
Branky: Lacina Tomáš 4, Lungu Petr, Oršel Martin – Straka Jakub.

Lomnice – Aš 2:2 (1:1)
Branky: Malinkovič Petr, Janovský Josef – Veleman Pavel, Sládeček David.

Nová Role – Lokomotiva Karlovy Vary 1:2 (1:0)
Branky: Chlup Tomáš – Vaněk Martin, vlastní.

Drmoul – Nejdek 2:3 (1:3)
Branky: Kotous Vlastimil, Blažek Miroslav – Hudec Jakub, Sojka Tomáš, Zuzkovič Tomáš.

Březová – Kraslice 2:4 (2:1)
Branky: Prečan Michael, vlastní – Tomeš Miloslav, Procházka Tomáš, Filandr Patrik, vlastní.

Rotava – Stará Role B 5:0 (5:0)
Branky: Havel Milan 3, Hessoun Roman 2.

Dalovice – Lipová 0:2 (0:2)
Branky: Dlouhý Stanislav, Uhlík Pavel.