Zejména pak fotbalisté Nového Sedla, když po sedmigólovém výprasku v uplynulém kole na hřišti Bukovan doma zabrali a pokořili překvapivě jedenáctku Vintířova, kterému v derby Baníků nasázeli dvě branky, a tím připravili navíc vintířovským hráčům teprve druhou podzimní porážku.

Na bodové vlně se veze po změně trenéra i Stará Role, která si tentokrát odvezla bod za nerozhodný výsledek z hřiště Mariánských Lázní. Navíc v tabulce již poskočila na aktuální třináctou příčku.

Na domácí půdě neuspěl ani nováček soutěže Drmoul, který v rámci chebského derby podlehl v přestřelce aktuálně druhému mužstvu krajské tabulky, chebskému Unionu.

Na body nedosáhla na svém stadionu na Růžovém Vrchu ani karlovarská Lokomotiva, která nestačila na jedenáctku Královského Poříčí.

Desátou výhru v řadě si na své konto připsala sokolovská juniorka, která si tentokrát poradila s Ostrovem.

Citice pak dostaly doma řádný fotbalový výprask, zasloužil se o to hattrickem zejména snajpr Aše David Sládeček.

Fincentrum, 9. kolo:

M. Lázně – St. Role 1:1

V tomto utkání padaly branky pouze v prvním dějství, když se v dresu domácích střelecky prosadil Vladimír Kafka a za hosty pak mířil přesně mezi tři tyče Marek Pleva.

Branky: Kafka – Pleva. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Aubrecht – Melničuk, Kroupa, DS Rajtmajer.

Loko KV – Kr. Poříčí 2:4

Pouze v prvním poločase drželi domácí s hosty střelecký krok, když se do statistik utkání zapsali úspěšní střelci Jakub Diviš a Martin Vaněk. Za hosty pak v prvním poločase mířili přesně Josef Gvizd a Marek Nicklas. Po obrátce stran pak zajistili hostům tříbodovou radost dalšími góly Miroslav Monhart a Pavel Moravec.

Branky: Vaněk, Diviš – Gvizd, Monhart, Moravec, Nicklas. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Adamec – Hodač, Vaněček, DS Skála. ČK: 0:1 (Provazník).

Citice – Aš 1:5

Na fotbalové koření, a to góly, si přišli fanoušci na stadionu v Citicích až ve druhém poločase. Třikrát zamířil do branky domácího výběru ašský forvard David Sládeček a dvakrát se pak radoval ze vstřelené branky i jeho spoluhráč Zdeněk Šiler. Za domácí pak obstaral čestný úspěch Radek Büchner.

Branky: Büchner – Sládeček 3, Šiler 2. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Janoušek – Adamec, Hodač, DS Kozel.

Nové Sedlo – Vintířov 2:0

Domácí vyhráli první poločas brankou z kopaček Kamila Farkaše, ten druhý pak gólem Lukáše Macáka.

Branky: Farkaš, Macák. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Vokoun – Kobielský, Nehasil.

Drmoul – Union Cheb 3:6

Na takový úvod snů Chebané jen tak nezapomenou. Než se totiž domácí stačili na svém hřišti pořádně rozkoukat, prohrávali. V běžící 1. minutě totiž namazal chebský Hudeček Dobešovi a ten se nemýlil. O čtyři minutky později šel Union do dvoubrankového vedení, když se po spolupráci s Řezáčem střelecky blýskl Hudeček. Tím načal chebský šutér svou velkou exhibici. Ve 21. minutě navýšil další přesnou ranou vedení Unionu na tři branky. A bylo ještě lépe. To když ve 26. minutě si Pavel Hudeček připsal na své konto čistý hattrick. Pak se gólové radosti dočkali i domácí, když mezi tři tyče zamířil Vlastimil Semančík. Po změně stran si pak chebský Černý nechtěně vstřelil vlastní branku a na jednobrankový rozdíl pak upravil drmoulský Šaliga. Pak opět střelecky zabral Union, když se v 73. minutě zapsal do statistik derby Řezáč a o chvilku později i jeho spoluhráč, střídající Macháček.

Branky: 27. V. Semančík, 52. vlastní, 66. Šaliga – 1. Dobeš, 5. , 21. a 26. Hudeček, 73. Řezáč, 74. Macháček. Poločas: 1:4. Rozhodčí: Melničuk – Aubrecht, Kroupa, DS Rajtmajer.

Drmoul: Vízner – Novotný, Mar. Semančík, Sobotík, Novák (75. Černohorský) – Nápravník, Mucek (46. Langer), Mil. Semančík (46. Kahun), Kotous – Šaliga, V. Semančík.

Union Cheb: Černý – Těšínský (72. Macháček), Kohout, Dobeš (83. Jadlovský), Šneberger – T. Rolník, Klepáček, Aleksič, Hudeček – Řezáč, A. Rolník. Trenér: Miroslav Šebesta.

Další výsledek: Ostrov – Sokolov B 1:3 (1:1).