Po dvou nerozhodných výsledcích si Chodov na své konto připsal premiérovou porážku. Zaslouženou. Staré Roli totiž podlehl 2:3. Za posledních čtrnáct dní to tak byla druhá porážka v rámci zimní přípravy. Tedy na divizní tým žádná sláva.

„Vedli jsme, ale utkání nakonec prohráli. Je to jen obrázek toho, v jakém počtu trénujeme. Dva dny před utkáním musím obvolávat hráče, abychom to vůbec dali dohromady,“ zlobil se chodovský trenér Jiří Schveiner.

Do vedení poslal Chodov již v 6. minutě po akci z levé strany a přehození gólmana Martin Vachník. Tím přerušil Staré Roli sérii 180 minut bez inkasované branky.

Pak se ale do hry dostali i starorolští fotbalisté a ti chodovští se měli co otáčet. Ve 43. minutě pak vyrovnal přesnou ranou starorolský Žigar. „Opět jsme dojeli na přístup hráčů k utkání, takhle se prostě hrát nedá. Chybělo nám všechno, nasazení, přihrávka a také fotbalové srdíčko, hráči si musí uvědomit, že bez těchto atributů to prostě nepůjde,“ lamentoval chodovský trenér.

Po změně stran se pak dokonce Stará Role ujala vedení, když se do střeleckých statistik zapsal v 63. minutě Pleva. Z vedení se však Staroroláci radovali pouhé tři minutky, když své střelecké přednosti prokázal střelou z hranice šestnáctky Vachník.

O třetí výhře Staré Role na sokolovském turnaji pak rozhodl v 72. minutě svou druhou brankou v duelu starorolský Pleva.

„Zápas jsme si prohráli sami. V kabině si něco řekneme, a na hřišti to pak nikdo neplní. Každý hráč musí začít u sebe, bez tréninku, obětování a srdíčka to nepůjde,“ hořekoval nad přístupem svých svěřenců Schveiner.

Chodov – Stará Role 2:3

Branky: 43. Žigar, 63. , 72. Pleva – 6. , 67. Vachník. Poločas: 1:1.