„Byla to škoda, jelikož jsme určitě nebyli horším týmem, spíše naopak. Navíc jsme nedokázali zúročit gólové tutovky, když jsme několikrát šli sami na bránu,“ smutně poznamenal trenér Chodova Jakub Smolka po prohraném utkání se Starou Rolí v poměru 2:4.

Chodováci vstoupili do utkání velmi dobře, když šli do vedení po trefě Martina Vachníka. Jenže pak přišly dvě chyby a rázem byla na koni Stará Role, která vedla 2:1. „Velkou roli sehrála naše nedůslednost v obraně, čehož dokázal soupeř gólově využít,“ poukazoval Smolka. Po změně stran dokázal Chodov vyrovnat střídajícím Tomášem Kovaříkem, ale z vyrovnání se radoval pouze šest minut.

„Opět jsme udělali chybu v obraně a bohužel zase inkasovali, byla to škoda, protože kluci zápas opravdu odmakali a fotbalově na tom byli velmi dobře,“ smutně poznamenal k třetí obdržené brance chodovský trenér. V závěru zápasu pak Spartak inkasoval počtvrté.

„I přes porážku jsme předvedli velmi dobrý výkon, bohužel jsme dopláceli na chyby v obraně, když nás soupeř prostě vyškolil z produktivity, když mu tam padlo, do čeho kopl. My však jedeme dál, ještě nás čeká spousta utkání,“ uzavřel Smolka.