Ten si v domácím prostředí připsal na konto již třináctou výhru, když povinně deklasoval složený tým Sedlece a karlovarské Lokomotivy, kterému patří poslední příčka, osmi góly. Jako bonus pak přidali Chodováci stý gól v soutěži. Velkou měrou k tomu přispěl Jan Jiráček, který zařídil polovinu branek svého týmu.

Velmi zajímavý souboj byl nachystán v Ostrově, kde se utkal tamní FK s týmem Nejdku o druhé místo. Nejdečané, kteří dorazili bez svých opor, sice měli utkání velmi dobře rozehrané, když šli do dvoubrankového vedení, ale nakonec z toho byla po nerozhodném výsledku pouze dělba bodů.
Bonusový bod pak připadl po penaltovém rozstřelu Ostrovu.

Důležitou výhru bralo Nové Sedlo, které hostilo Aš. Ta si nakonec odvezla pět branek, a Sedlo se v tabulce bodově dotáhlo na třetí Nejdek, což slibuje do budoucna fotbalovou zápletku. Z vítězství se radoval složený tým chebského FC a Lipové, když si na svůj účet připsal skalp Staré Role, které nastřílel osm kousků. Hattrickem se v tomto duelu blýsknul chebský Nicolas Tůma.

V chebském derby se body dělily. Mariánské Lázně totiž uhrály na půdě chebské Hvězdy nerozhodný výsledek a navíc dobře zvládly i následný rozstřel, takže nakonec braly dva body.

Krajský přebor dorostu
Ostrov – Nejdek 2:2 (1:2) – PK 4:2. Branky: Trojek Tomáš, Biniatov Akop – Urbánek Dominik, Vosmek Jakub.

St. Role – FC Cheb/Lipová 2:8 (1:4). Branky: Šebek Martin 2 – Tůma Nicolas 3, Kutlák Ivan 3, Špicel Josef, Dvořák Jan.

Chodov – Sedlec/Loko KV 8:0 (6:0). Branky: Jiráček Jan 4, Klášterka Jan 2, Vilinger Filip, Boči Martin.

Nové Sedlo – Aš 5:2 (3:1). Branky: Vítek Leoš 2, Lakatoš Eduard, Pešák Milan, Farkaš Daniel – Skwierawski Witold, Kubinec Dominik.

Hvězda Cheb – Mar. Lázně 1:1 (0:0) – PK 3:4. Branky: Hajmacher Lukáš – Tregler Jiří.

Utkání Toužim – Fr. Lázně bylo přeloženo na pátek 25. dubna od 17.30 hodin.