Chodováci se totiž představili v rámci derby na půdě Dolního Rychnova, kde si s chutí zastříleli. V utkání padlo osm branek a všechny měli na svědomí hráči Chodova. Soupeři totiž nasázeli sedm branek, a navíc se postarali i o čestný úspěch Dolního Rychnova, když si nechtěně vstřelili vlastní branku.

Hattrickem k vítězství přispěl útočník Martin Vachník či proměněnou penaltou brankář Spartaku Jáchym Dutz. Cenné body si odvezl z ašské Střelnice Vintířov, který uhrál s tamním výběrem Jiskry nerozhodný výsledek. K tomu poté přidal bonusový bod za dobře zvládnutý penaltový rozstřel.

Povinnou výhru, i když upracovanou, si připsaly na svůj účet Žlutice, které braly tři body na půdě předposlední Lipové. Důležité body v cestě za záchranou brala březovská rezerva, která se představila na hřišti Skalné, kde tamnímu výběru nasázela pět branek.

Další ránu schytala Nová Role, která hostila na svém stadionu chyšský Sokol. Poslední tým tabulky držel fotbalový krok s favoritem z Chyše pouze první poločas. Po změně stran přidali Chyšáci na obrátkách a nakonec z toho bylo vítězství rozdílem dvou branek.

Vysokou prohru musel skousnout Bochov, který si udělal výjezd do Rotavy, kde ho přivítal na tamní umělce Rotas. Bochováci drželi se svým soupeřem krok během prvního poločasu, po změně stran už to bylo gólové představení rotavského kanonýra Romana Prokopa, který obstaral polovinu gólů z celkových šesti, které Rotava svému soupeři z Bochova nadělila.

Na tři body dosáhl na půdě Trstěnic Hroznětín, který dorazil k utkání v jedenácti lidech. Od 70. minuty pak musel kvůli zranění svého hráče dohrát zápas o deseti lidech, přesto se mu povedlo duel dovést do vítězného konce.

Výsledky,24. kolo:
Rotava – Bochov 6:2 (2:1). Branky: Prokop Roman 3, Klepáček Jaroslav, Vázler Martin, Havel Milan – Tichý Petr, Pacinda Kamil.

Nová Role – Chyše 2:4 (1:1). Branky: Hnízdil Lukáš, Vaverka Josef – Vácha Stanislav, Burda Jan, Lábr Jaroslav, vlastní.

Lipová – Žlutice 2:3 (1:1). Branky: Slovák Pavel, Šmat Václav – Kopelent Martin, Machala David, Slivčák Libor.

Aš – Vintířov 4:4 (1:2) – PK 2:4. Branky: Svoboda Vlastimil, Houdek Lukáš, Houdek Aleš, Kubinec Dominik – Kavur Marek 2, Jonáš Miroslav, Bečvář Radek.

D. Rychnov – Chodov 1:7 (1:2). Branky: vlastní – Vachník Martin 3, Dušek Jan, Dutz Jáchym, Roulich Tomáš, Vilinger Filip.

Trstěnice – Hroznětín 1:2 (1:1). Branky: Kojma Rudolf - Koch Tomáš 2.

Další výsledek: Skalná - Březová B 2:5 (1:0).