„V první části utkání jsme předvedli soustředěný výkon, dobře jsme kombinovali a vytvořili si šance, když z nich jsme dokázali proměnit,“ ohlédl se za prvním poločasem chyšský asistent Jan Holý.

Chyše vyhrála první poločas rozdílem tří branek, když se ve 21. a 22. minutě brankově radovala Jessica Vargová a ve 44. minutě pak Iveta Stojkovičová. Po změně stran dokázal Liberec B snížit zásluhou Adély Folprechtové, ale poté střílely góly opět pouze hráčky ze západu Čech, když v 68. a 85. minutě docílila hattricku Iveta Stojkovičová.

„Po změně stran jsme sice trochu polevili, čehož soupeř využil, ale posléze jsme přidali další branky a dovedli zápas do zaslouženého vítězného konce,“ pochvaloval si úspěšný vstup do soutěže Holý.

Slovan Liberec B – Sokol Chyše 1:5 (0:3). Branky: 55. Folprechtová Adéla – 21. a 22. Vargová Jessica, 44., 68. a 85. Stojkovičová Iveta. Rozhodčí: Holas. ŽK: 0:1. Diváci: 50.

Chyše: Hájková – Svobodová, Janochová, Čepilová, Chárová – Červená, Stojkovičová, K. Cardová, T. Cardová – J. Vargová, Šidvicová (stř. Chotašová, Jandová, Šebková, E. Vargová, Řemenová).

Veteráni Slavie  se představí o tomto víkendu v Olomouci na mistrovství České republiky.