Druhým kolem bude o víkendu pokračovat okresní přebor. Zajímavý souboj nachystal fotbalový los do chyšského podzámčí, kde se utká v rámci derby nováčků a také rezervních týmů tamní béčko s rezervou Staré Role. Fotbalovou kvalitu slibuje i souboj Vojkovic, kterým bude soupeřem nejdecká rezerva. O hodně půjde v Abertamech, kde se místní jedenáctce postaví do cesty tým Březové.

Další derby nováčků bude na programu v Hájku, kde se představí celek Stružné. Nové Hamry přivítají na svém malém plácku Kolovou a pod radošovským mostem se postaví týmu Kyselky hráči pilského Baníku.

Kvalitní fotbal je přichystán i v Božičanech, kam má namířeno toužimská rezerva. „Nebude to určitě lehké utkání, ale chceme bodovat i ve druhém kole naplno," upozorňoval Karel Krejčí z Toužimi, který nám připojil své fotbalové tipy na druhé kolo přeboru.

Víkendový program

Božičany – Toužim B (sobota, 10.30)
„Jedeme si pro tři body, takže dvojka."

Vojkovice – Nejdek B (sobota, 14.00)
„Nejdečtí hrají velmi dobře a z Vojkovic si nejspíše odvezou všechny body, dám taktéž dvojku."

Abertamy – Březová (sobota, 14.00)
„V tomto utkání sice více věřím týmu z Březové, ale v Abertamech je nečeká nic jednoduchého, přesto si nejméně alespoň bod odvezou, dám plichtu."

Kyselka – Pila (sobota, Radošov, 15.00)
„S Pilou se hraje hodně těžko, jelikož má hodně kvalitní tým. I Kyselka určitě nepatří mezi lehké soupeře. Ale více věřím hostům, dám dvoječku."

Hájek – Stružná (sobota, 17.00)
„Stružná údajně před sezonou řádně posílila svůj tým, a prý je velmi dobře připravená, což potvrdila i v prvním utkání, které jednoznačně vyhrála. Myslím si, že domácí vítězství potvrdí i na půdě Hájku, za dva."

Chyše B – Stará Role B (neděle, 15.00)
„Zápasy béček jsou vždy nevyzpytatelné. V prvním kole obě uspěla, tak si troufnu tipnout dělbu bodů."

Nové Hamry – Kolová (neděle, 16.00)
„Na svém hřišťátku patří horalé vždy k favoritům, což potvrdí i v souboji s Kolovou, proto dám jedničku."