V ostře sledovaném souboji vedoucího Chodova, který se střetl s druhou v pořadí Aší, padlo pět branek. Aš, která dorazila k utkání pouze s jedenácti hráči, již během prvního poločasu třikrát inkasovala. Po změně stran přidali Chodováci soupeři z Chebska ještě jednu branku, čímž rozhodli o své devatenácté výhře v soutěži.

V trikotu Aše obstaral alespoň čestný úspěch svou sedmadvacátou trefou v soutěži kanonýr Vlastimil Svoboda. Divoká přestřelka se odehrála na hřišti v chyšském podzámčí, kde tamní Sokol vyrukoval na exdivizní Trstěnice, kterým přibalil na cestu zpět do fotbalového rance sedm branek. Hosty nespasil po změně stran ani kanonýr Václav Bezdička, který zařídil všechny čtyři trefy Trstěnic.

Zaváhání Trstěnic nahrálo do fotbalových karet vintířovskému Baníku, který přivítal na svém stadionu předposlední celek tabulky Lipovou. Vintířov, za který opět nastoupili ostřílení matadoři, slavil pětibrankové vítězství, pod které se podepsal dvěma góly úspěšný kanonýr Marek Kavur.

Střelecký apetit potvrdili v jarní části fotbalisté rotavského Rotasu, kteří si udělali výjezd v rámci sokolovského derby do Dolního Žandova. Tam místní jedenáctku rozebrali šestigólovým přídělem a na svůj účet si tak připsali čtrnáctou výhru.

Na tři body dosáhly před svými fanoušky Žlutice, které hostily celek ze suterénu tabulky, a to Skalnou, jíž nakonec Žlutičáci nastříleli čtyři branky. O cenné body se bojovalo na půdě březovské rezervy, kde se představila poslední Nová Role.

Ta dokázala uhrát se silným soupeřem v řádné hrací době nerozhodný výsledek, i přesto, že po prvním poločase vedla rozdílem dvou branek. V následném penaltovém rozstřelu si pak bonusový bod připsali na svůj účet Březováci. Právě béčko Březové si tímto výsledkem pojistilo příslušnost v I. A třídě i pro příští ročník, naopak Nová Role se už může připravovat na I. B třídu.

Výhru z kategorie veledůležitých urval na svém stadionu Hroznětín. Ten se utkal v derby s bochovským SMB. Nakonec si Hroznětín mohl vychutnat čtyřbrankové vítězství, o které se rovným dílem podělili dva kanonýři, a to Tomáš Koch a Jiří Klas.

Výsledky, 25. kolo:
Hroznětín – Bochov 4:0 (2:0). Branky: Koch Tomáš 2, Klas Jiří 2.

Chodov – Aš 4:1 (3:0). Branky: Roulich Tomáš, Bečvář Michal, Vachník Martin, Šteg Ondřej – Svoboda Vlastimil.

Vintířov – Lipová 5:2 (3:1). Branky: Kavur Marek 2, Binias Petr, Gašpar Libor, Valach Ivan – Vorasický Radek, Slovák Pavel.

Chyše – Trstěnice 7:4 (3:0). Branky: Burda Jan 3, Dorňák Miroslav 2, Bouška Miroslav, Laurich Erik - Bezdička Václav 4.

Žlutice – Skalná 4:1 (1:1). Branky: Machala David 2, Pěnkava Jan, Slivčák Libor - Blasl Petr.

Dolní Rychnov – Rotava 1:6 (1:1). Branky: Singer Michal - Havel Milan 2, Hanzlík Jan, Hessoun Roman, Prokop Roman, Rohan Tom.

Březová B – Nová Role 2:2 (0:2) – PK 2:1. Branky: Lelek Miroslav, Hořejší Jiří - Hnízdil Lukáš, Hájek Daniel.

tabulka po 25. kole