Vítězem se již před několika koly stalo Královské Poříčí, když pro změnu na posledním místě se umístil celek Božičan. Královské Poříčí ani na závěr soutěže nezaváhalo a připsalo si na svůj účet jedenadvacátou výhru v soutěži, když pokořilo doma třetí Žlutice rozdílem dvou branek.

Tentokrát však muselo Poříčí proti soupeři smazávat dvoubrankové manko.Vítězstvím se loučil i druhý Kynžvart, který si pro tříbodový zisk zajel do Březové, kde tamní jedenáctce nasypal půltucet branek. Čtvrtá Lomnice pak propadla v divoké přestřelce, která byla k vidění na půdě Chyše, kde domácí borci pod taktovkou kapitána Josefa Cháry zvládli duel na jedničku a hostům ze Sokolovska nandali na cestu zpět půltucet branek.V Citicích se odehrálo sokolovské derby, ve kterém poměřil síly tamní Sokol s Rotavou.

Nakonec se po bezbrankovém stavu body dělily, když následný penaltový rozstřel ovládly Citice. Další derby s příchutí sokolovské bylo na pořadu na hřišti pod loketským hradem, kde místní jedenáctka FK vyprášila šesti kousky Habartov.

Do třetice sokolovské derby bylo k vidění na půdě Svatavy, kam dorazil Kynšperk. Oba týmy se po nerozhodném výsledku rozešly smírem. Penaltový rozstřel pak zvládli lépe hosté. Poslední Božičany měly na závěr soutěže naordinováno volno. Nejlepším střelcem soutěže se stal za 46 vstřelených branek lomnický kanonýr Tomáš Troller.

Krajská soutěž dorostu
Citice – Rotava 0:0 – PK 5:4.

Loket – Habartov 6:1 (4:0). Branky: Horváth Marek 2, Balog Josef 2, Horváth Sebastian, Prozba Jakub – Hirsch Jakub.

Březová – Kynžvart 1:6 (0:3). Branky: Body Dominik – Charvát Oto 3, Rözsler Mathias, Čučela Jaromír, Tomčík David.

Svatava – Kynšperk 1:1 (1:0) – PK 3:4. Branky: Pech Lukáš – Lukáč Jakub.

Chyše – Lomnice 6:4 (4:2). Branky: Chára Josef 2, Kessner Petr 2, Štětina Lukáš, Krejčí Václav – Troller Tomáš 2, Mazurkovič Vladimír, Veselý Pavel.

Kr. Poříčí – Žlutice 4:2 (0:2). Branky: Soták Radek, Pippenbacher Daniel, Malý Sebastián, Bureš Pavel – Schmelzer Rudolf, Píša Jaroslav.