K pátému kolu na hřištích soupeřů zamířil lídr z Chyše pouze v jedenácti a měl se co otáčet. Rozhodčí totiž pustil tvrdou hru domácích, kteří toho hodně využívali. I přesto však Chyšandy nakonec urvaly hodně cenné vítězství 2:1. V prvním poločase padla jediná branka, kterou měla na svědomí domácí Iljinová. Po změně stran zařídila vyrovnání Belblová a rozhodující moment duelu přišel v samotném závěru, tedy v 90. minutě kdy hráčky Chyše mohly oslavovat vítěznou trefu z kopaček Stojkovičové. Chyše se tak udržela na čele tabulky, kde si před pronásledovateli udržela šestibodový náskok.

Libušín – Chyše 1:2 (1:0). Branky: 28. Nikola Iljinová – 78. Kristýna Belblová, 90. Iveta Stojkovičová. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 4:2. Diváci: 30.
Chyše: Štaiflová – Svobodová, Čepilová, Heinzová, Jirsová – Zubzandová, Janochová, Stojkovičová, Jandová – Belblová, Švěráková.