Dvanáctým kolem pokračoval o víkendu krajský fotbalový přebor. Vedoucí Toužim v něm brala pouze bod, když na domácím pažitu promarnila dvoubrankové vedení v duelu se Starou Rolí a nakonec se musela spokojit pouze s jednobodovým ziskem. Naopak nezaváhal v pořadí druhý Ostrov, ten si prodloužil svou vítěznou domácí sérii, když tentokrát na svém stadionku pokořil jedenáctku Františkových Lázní. Na třetí místo se vyhouply Mariánské Lázně, které se postaraly o největší příděl kola. Odnesl to Dolní Rychnov, jenž si odvezl sedm branek.

Na čtvrtém místě se stále drží Královské Poříčí, to tentokrát v derby pokořilo Horní Slavkov čtyřmi góly. Důležité vítězství si připsali na své konto hráči Chodova, kteří zdolali doma nováčka ze Žlutic. Na body nedosáhl Vintířov, který ač těsně, přesto prohrál v Chebu, kde nestačil na tamní výběr Hvězdy. Střelecky žhavo pak bylo v Citicích, kde se představily poslední Bukovany. Celkem padlo v divoké přestřelce devět branek. Pět jich měly na svědomí Citice, čtyři pak Bukovany. Duel, ve kterém šlo o šest bodů, tak nakonec zvládly lépe Citice, které si tak připsaly do tabulky veledůležitou výhru. V neděli se pak Chyše podělily doma o bod s týmem Nového Sedla.

Výsledky, 12. kolo:

Hvězda Cheb – Vintířov 2:1
Domácím zařídil výhru dvěma góly Lukáš Macháček. Za hosty pak už jen stačil po změně stran korigovat ukazatel skóre do konečné podoby přesnou ranou Michal Klemera.
Branky: Macháček 2 – Klemera. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Kobielský – Chládek, Janeček, DS Rajtmajer.
Chodov– Žlutice 2:0
Domácím zařídili výhru úspěšnou netradiční hlavičkou Martin Vachník a parádní pumelicí Radek Bečvář.
Branky: R. Bečvář, Vachník. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Nehasil – Fraško, Rousek, DS Strmiska.
Ostrov – Fr. Lázně 2:0
Osmou výhru domácímu výběru zařídili úspěšní střelci Jan Tolar a Josef Koudelka.
Branky: Koudelka, Tolar. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Krejčí – Vaněček, Hányš, DS Sedláček.
H. Slavkov – Kr. Poříčí 0:4
V sokolovském derby nepřipustilo Poříčí žádné překvapení, když se hattrickem blýskl Jiří Šellong a jednou se brankově radoval Marek Nicklas.
Branky: Šellong 3, Nicklas. Poločas: 0:1.
Mar. Lázně – D. Rychnov 7:0
Tým z lázeňského města nepřipustil v souboji s předposledním celkem tabulky žádné překvapení a na cestu zpátky mu přibalil do fotbalového rance sedm branek.
Branky: Kovář 2, Semančík, Kafka, Hadač, Bušek, Drahorád. Poločas: 5:0. Rozhodčí: Malinčák – Kohout, Janda, DS J. Novotný.
Citice – Bukovany 5:4
Po celkem vyrovnané první půli zvládli domácí i druhé dějství a po přestřelce nad posledním týmem krajské tabulky slavili hodně důležité vítězství.
Branky: Moule 2, Peřina, Švéda, Kessl – Bezděkovský 2, Krupička 2. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Aubrecht – Cvrk, Hyčka, DS Zdvihal. ČK: 0:1 (Mika).
Toužim – St. Role 2:2
Toužimáci vyhráli první poločas dvěma góly. Po změně stran však hosté přidali a nakonec si po dvou brankách odvezli cenný bod za nerozhodný výsledek.
Branky: Baláž, Kliment – Diviš, Gojkovič. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Pešek – Janeček, Kobielský, DS Rajtmajer.
Chyše – Nové Sedlo 1:1
Po bezbrankovém prvním poločase se radovali po obrátce stran ze vstřeleného gólu jak domácí, tak i hosté.
Branky: Burda – Vican. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Hlavatý.