A není divu. Fotbalistky karlovarské Hvězdy totiž prolomily mizernou sérii v rámci České ženské fotbalové ligy, která čítala čtyři porážky v řadě za sebou.  Až na pátý pokus Karlovaračky uspěly, když v Dalovicích pokořily souseda v tabulce Uragán Ústí nad Labem v poměru 5:1. Od úvodních minut diktovaly tempo utkání karlovarské fotbalistky, které se zaslouženě dvakrát brankově radovaly. Po změně stran pokračovaly domácí hráčky v nastoleném tempu a soupeři z Ústí nasypaly další tři branky. Pak přišlo ze strany hráček Hvězdy malé polevení, čehož rázem hostující hráčky využily ke vstřelení alespoň čestné branky. Velkou měrou přispěla k výhře karlovarského týmu Michaela Pachtová, která soupeři nasázela bez milosti tři branky. O další dvě se pak podělily Stojkovičová a Zubzandová.
Hvězda – Uragán 5:1
Branky: Pachtová 3, Stojkovičová, Zubzandová – Kmentová. Poločas: 2:0. Diváci: 50.
Hvězda K. Vary: Hájková – Jirsová, Čepilová, Melčová, Tůmová – Pachtová, Stojkovičová, Synková, Zubzandová – Sochorová, Šebková. Trenér: Ladislav Brož.