Fotbalisté Dalovic totiž gólově zmasakrovali mladíky v trikotu žlutické rezervy, čtrnáct vstřelených branek, pak zcela jistě mluví za vše. Nejvíce pomohl k demolici týmu zpod Vladaře dalovický Tomáš Stolín, který vsítil čtyři branky.

Pětibrankovou výhru si odvezla z Verušiček Březová, která se opět mohla spolehnout na gólový apetit svého dvorního kanonýra Zdeňka Mudry, který si připsal na konto dva přesné zásahy.

Bečov přišel na půdě Útviny o tříbodovou radost až v 90. minutě, kdy se blýskl vyrovnávací trefou Jan Nováček. Devadesátá minuta sehrála důležitou roli i v utkání Božičan s Perninkem, kde vystřelil tři body horalům, právě v závěrečné minutě útočník Jan Kotrla, který prakticky zařídil všechny brankové radosti svého týmu, které byly tři.

Souboj rezervních týmů, který se odehrál na nejdeckém stadionu, kde se postavila tamnímu béčku do cesty kolovská rezerva, skončil po nerozhodném výsledku dělbou bodů. V souboji exkrajských týmů, ve kterém se proti sobě postavil Bochov a Jáchymov, nakonec přetavili v cenné vítězství domácí hráči, kteří slavili tříbrankové vítězství, když horalům udělali lekci z produktivity.

Úspěšně vstoupil do podzimní části Sedlec, který se představil v Poohří, kde dosáhl na tříbrankovou výhru nad Vojkovicemi.

Výsledky, 13. kolo

Útvina – Bečov 1:1 (0:0). Branky: 90. Nováček Jan – 48. Tóth Marek.

Nejdek B – Kolová B 1:1 (1:0). Branky: 34. Hillebrand Jakub – 57. Bledý Josef.

Vojkovice – Sedlec 1:3 (0:2). Branky: 81. Menčík Jakub – 7. Krejsa Petr, 12. Horváth Filip, 70. Knushi Sylë.

Verušičky – Březová 1:5 (1:1). Branky: 43. Koscelnik Jakub – 38. a 50. Mudra Zdeněk, 52. Skořepa Martin (PK), 80. Hvizd Jan, 88. Coufal František.

Bochov – Jáchymov 3:0 (1:0). Branky: 5. a 82. Tvrdek Karel, 90. Tvrdek Daniel.

Božičany – Pernink 2:3 (1:1). Branky: 44. Urbánek Dominik, 58. Křehlík Michal – 45. , 68. a 90. Kotrla Jan.

Dalovice – Žlutice B 14:3 (10:2). Branky: 3. a 43. Stolín Miloslav, 4. , 5. , 10. a 25. Stolín Tomáš, 16. Sochor David, 28. a 83. Hlůžek Jakub, 33. vlastní, 37. a 88. Mychajljuk Vitalij, 52. Vít Marek, 70. Lorenz Michal – 13. a 29. Tran Duc Bang, 55. Záluský David.