Emoce, ostré zákroky a také koření fotbalu – góly. Tak tohle všechno bylo k vidění v sobotním dopoledni na stadionu Čechie Dalovice. V rámci osmnáctého kola krajské I. B třídy se tu totiž střetla v rámci derby tamní jedenáctka s Jiskrou Březová. A fotbalové jiskření provázelo vyhecovaný duel po celé utkání. Bylo jen ku podivu, že se dohrálo bez vyloučení. Za to mohou hráči obou týmů ´děkovat´ hlavnímu arbitrovi panu Buznovi, který chladil chtěné zákroky zezadu pouze ´žluťákama´.

Do utkání vstoupili lépe domácí. Ve 2. minutě se navíc ujali vedení, když z hranice šestnáctky poslal ´hanákem´ svůj tým do vedení dalovický Petr Richtář. Pro hosty zpod březovské přehrady, kteří nastoupili do zápasu v hodně kombinované sestavě, bylo ještě hůře. To když se z dorážky prosadil v dresu Dalovic Miloslav Stolín. Dokonalou pětačtyřicetiminutovku domácí Čechie pak dokonal svou druhou úspěšnou trefou v duelu Miloslav Stolín.
Po změně stran se pak do hry dostali i podceňovaní hosté, když po závaru před dalovickou svatyní napálil balon z hranice velkého vápna přesně do šibenice Jaroslav Košťál. Domácí však záhy opět odskočili soupeři na rozdíl tří branek zásluhou přesné trefy Martina Grňa.

A nemuselo zůstat pouze u ní. Božskou rukou totiž poslal úmyslně popáté míč do březovské branky Miloslav Stolín, a to bez karetního potrestání. Pak se na hřišti pořádně začalo jiskřit. Jeden zákeřný zákrok střídal druhý, a to na obou stranách, ale to sudího utkání nevyvedlo nijak z míry, když místo vyloučení volil pouze žluté napomenutí. Nakonec však opět zvítězil fotbal, když v 90. minutě propasíroval rohový kop z kopaček Berana do dalovické branky David Štěpán.

Dalovice – Březová 4:1 (3:0). Branky: M. Stolín 2, Richtář, Grňo – Košťál, Štěpán.