Tentokrát brali hráči 1. FC bod v Mladé Boleslavi, když se obě mužstva rozešla bez branek 0:0. Karlovarský kouč je zatím s vývojem soutěže spokojen.

„Tenhle bod má pro nás velikou cenu. Je to jednoduché. Znamená to, že jsme na jaře ještě s nikým neprohráli. Zatím mi všechno dává za pravdu, že jsme v zimě dobře trénovali. Prostě to do sebe dobře zapadá. Jediné, co mě mrzí, je ztráta dvou bodů z jasně vyhraného utkání s Motorletem, ve kterém jsme bojovali v deseti. Bilance dvou remíz venku a jednoho vítězství doma by byla skvělá. Takhle jsou to jenom tři remízy, ale i tak je to dobré,“ poznamenal na úvod. Svěřenci Jindřicha Dejmala předvedli po taktické stránce v Mladé Boleslavi výborný výkon.

„Kluci výborně pracovali jako celek. Výborně hráli v obraně. Tím nechci říci, že jenom bránili, ale prostě každý hrál přesně to, co měl,“ začal trenér Dejmal popisovat utkání.

V prvním poločase jasně dominovali hosté. „Nemůžu si pomoci, ale byli jsme lepším týmem. To není jenom můj názor, ale i většiny lidí, kteří byli na stadionu,“ přidal.

Druhá půle přinesla vyrovnaný boj. „Ani jedno z mužstev nemělo navrch, ale my jsme si vytvořili velikánskou šanci. Blažek se dostal do vápna a pokusil se obstřelit brankáře, který šel do protipohybu. Gólman Vorel tuto střelu vytáhl konečky prstů na roh. Kdybych to měl popsat jinak, tak předvedl lapačkou semafor jako Dominik Hašek. Další šance už nebyly, takže remíza je spravedlivá,“ přiznal trenér Dejmal.

V utkání musel střídat Jan Vojtěch. „Musel jsem ho stáhnout. Nechci říci, že měl díru do nohy, ale skrz botu a ponožku měl na nártu obtisk špuntu. Domácí hráli hodně tvrdě. Jenom doufám, že nebude mít poškozenou nějakou zánártní kůstku. To by bylo hodně špatné,“ dodal.