Karlovarské fotbalisty 1.FCčeká další duel o třetiligové body. Tentokrát vyráží do pražských Holešovic, kde má svůj domovský stánek Loko Vltavín.

„Já už jsem zoufalý. Ani jednou jsem zatím neměl všechny hráče pohromadě. Stále někdo marodí. Neřekl bych nic na konci jara, protože to zranění vznikají takzvanou únavou materiálu. Ale my jsme ještě ani pořádně nezačali hrát a pořád nastupujeme s nějak poslepovanou sestavou,“ vzdychá kouč Jindřich Dejmal.

Upřímně, nikdo se nemůže trenérovi divit. Během sezony snad už marodili všichni hráči s výjimkou Staňka a Zápotockého. „Teď zase nemáme Karla Tichotu, který má angínu. Vondráček je dlouhodobě mimo hru a ještě k nim přibyl Marián Geňo, kterého tahá lýtkový sval,“ popisuje Dejmal lazaret.

Přesto kouč s mužstvem bude chtít bojovat a přivézt si nějaký ten bodík. „Samozřejmě tam nejedeme už předem poraženi. Nedáme se jen tak zadarmo,“ přidává.

Pro úspěch karlovarského 1. FC hovoří jedna výhoda, možná výhoda. Vltavín je samostatné mužstvo a nikdo ho nemůže posílit, tak jako tomu bylo v případě Mladé Boleslavi. „Zápas s Boleslaví mě ještě pořád straší. Nemůžu si pomoci, ale to, s čím proti nám nastoupili, už je i trochu nefér. Osm ligových fotbalistů v čele se Šírlem, který ještě vloni hrál v Petrohradu pohár UEFA. To bylo prostě moc,“ pokračoval.

Hřiště v Holešovicích je hodně podobné tomu, co je ve Dvorech. „Takže se dá očekávat, že bude k vidění bojovný styl hry. Nemůžeme a ani nebudeme hrát nějaký technický fotbal. Nemáme na to hráče a ti, co nastoupí, jsou převážně bojovníci,“ dodává karlovarský lodivod.