Branek se diváci dočkali až na konci prvního poločasu. Nejprve se prosadil ve 42. minutě hlavou Martin Psohlavec. Když za další tři minutky přidal druhou branku Zbyněk Vondráček odcházeli domácí do šaten s dvoubrankovým vedením.

V zápase se udály dvě nepříjemné události, které volaly po potrestání. Už ve třetí minutě trefil hostující Higor Cimbra loktem do obličeje Karla Tichotu, ale rozhodčí Bureš to řešil pouze domluvou. To samé se odehrálo na druhé straně a potrestaným měl být Geňo, ale ani v jeho případě se karta neudělovala.

Ve druhém poločase se Hlavice pokusila vyrovnat. Do hry nastoupil druhý útočník Jiří Chrdle.

V 64. minutě si svěřenci Jaroslava Vodičky vytvořili největší šanci, ale Četverik v domácí brance se vyznamenal.

Pravidlo „nedáš, dostaneš“ platilo o dvě minutky později. Petr Janáček napřáhl a ze dvaceti metrů překrásným „angličanem“ rozvlnil síť za Kovářem potřetí. 1. FC si tak připsal další tři body do tabulky.

1. FC Karlovy Vary – SK Hlavice 3:0

Poločas: 2:0. Branky: 42. Psohlavec, 45. Vondráček, 66. Vondráček. ŽK: 1:1 (27. Oslovič – 72. Koblížek). Rozhodčí: Bureš – Hajšman, Mokrusch. DS Chára. Diváci: 73.

K.Vary: Četverik – Vůjtěch, Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý (50. Futro), Janáček (85. Kotáb), Vondráček, Psohlavec, Blažek, Geňo (76. Mičkal). Trenér: Dejmal.

Hlavice: Kovář – Herodes, Svojtka, Flachbart, Mizera, Koblížek, Viciano, Coimba Higor, Havrda (87. Peškar), Nesvadba, Fišek (46. Chrdle). Trenér: Vodička.