Padlo v nich 32 gólů, z toho deset nastříleli kanonýři nováčka soutěže Bacardi, který bude zřejmě patřit k favoritům na postup mezi okresní elitu. Bacardi K. Vary – Baník Pila B 10:0 (5:0). Střelcem zápasu byl se třemi zářezy Mestl, po dvou gólech dali Březina a Syrotňák, po jednom Nykodým a Zoka a jednu branku si dali hosté sami. Sokol Žlutice B – TJ Údrč 3:1 (1:1). Branky vítězů dali Forejt, D. Šimna a Sivák z penalty, za hosty se trefil Záluský. Před 45 diváky řídil rozhodčí Hrubý, na žluté bylo 1:1. Zřídla Kyselka – Sokol Chyše B 0:2 (0:0). Výhru hostů zařídil kanonýr Jan Burda, který přišel na hřiště až po změně stran a do 50. minuty dal oba góly. Zápas, který v Dalovicích sledovalo 20 diváků, řídil rozhodčí Šťastný. Žluté byly dvě a obě viděli hosté. Javor Bražec – FC Nové Hamry 1:4 (1:3).

Výhru horalům vystříleli Matěj Novák, který se trefil třikrát, a Michal Soukup, za domácí skóroval Vladimír Pancner. Před 25 diváky řídil rozhodčí Dvořák, domácím pohrozil jednou a hostům dvěma žlutými. Slavia Junior – TJ Potůčky 2:7 (1:3).Utkání se po vzájemné dohodě soupeřů hrálo v Potůčkách a horalové v něm taky po zásluze triumfovali. Tři branky dal Šípek a po jedné Stanislav Zeman, Petr Zeman, Zralý a Trink Tunk Duong. Za Slavii Junior skórovali Roman Bílý a František Ferenc. Před 50 diváky řídil rozhodčí Vašek, žluté tasil tři a všechny viděli slávisté junioři. EP Merklín – RZ Abertamy 1:1 (1:1). Branku domácích dal Kučera a za hosty se trefil z penalty Kunst.

Před 40 diváky řídil rozhodčí Suchan, domácím pohrozil čtyřmi a hostům dvěma žlutými. Sokol Olšová Vrata – Sokol Útvina B nehráno. Útvina béčko ze soutěže odhlásila.