Hosté přijeli do lázeňské metropole s velmi okleštěným realizačním týmem. Trenér Marek Černoch byl potrestán zákazem činnosti, takže nemohl stát ani na lavičce, a tým tak vedl vedoucí mužstva Tomáš Cypra.

První šanci utkání měl v 11. minutě Marián Geňo, když byl vybídnut ke skórování brankářem hostí Hulíkem. Gólman Jindřichova Hradce vykopával a přesně našel nohu soupeře. Geňo se pokusil Hulíka technicky přehodit, ale míč doskákal vedle branky. Jinak se toho moc vážného nestalo. Oba celky předváděly bojovný fotbal, ale s minimem šancí.

Po změně stran se hned po výkopu dostal do nebezpečné akce domácí forvard Psohlavec, ale na brankáře Hulíka si nepřišel. Další možnosti přišly až po hodině hry. Geňo zahrozil ze standardní situace, několik minutek nato nebezpečně střílel Dušek a festival šancí zakončil zazděnou tutovkou Psohlavec. Jinými slovy brankář Hulík měl svůj den a exceloval.

V 79. minutě se dostal do brejku Martin Psohlavec. Obránce Marek Šenkýř zatáhl za záchrannou brzdu a rozhodčí mu za to udělil červenou kartu. Z následného trestňáku přesně zamířil Tomáš Oslovič a Buldoci šli do vedení. Tečku za zápasem udělal v 89. minutě Martin Psohlavec, který využil brejk do otevřené obrany hostí.

K. Vary – J. Hradec 2:0 (0:0). Branky: 80. Oslovič, 89. Psohlavec. Rozhodčí: Langmajer – Mudra, Pastyřík. ŽK: 3:2 (Polom, Tůma, Geňo – Kluzák, Beránek). ČK: 0:1 (79. Šenkýř). Diváci: 95.
K. Vary: Dvořák – Mestl, Oslovič, Pěkný, Krlička (90. Plachý), Maňák, Geňo, Dušek (76. Királiy), Psohlavec (90. Skala), Tůma, Polom (90. Havlíček).
J. Hradec: Hulík – Koutný, Císař, Blažek, Šenkýř, Slavík, Kučera, Kluzák, Beránek, Pěnka (77. Votava), Svoboda.