Doubravka – Karl. Vary (sobota 17:00)
Karlovarští Buldoci po domácí prohře s Tachovem mají co napravovat. V prvním duelu chybovali především v obraně a toho se svěřenci trenéra Karla Tichoty chtějí vyvarovat. „Víme, že na postu stopera máme problém. Byli jsme domluveni, že nás budou doplňovat hráči Baníku Sokolov, ale v prvním kole II. ligy se zranil Zbyněk Vondráček, takže si teď musíme poradit sami. Nicméně myslím si, že nás někdo posílí, ale to bude jasné až v sobotu po zápase Sokolova se Sigmou Olomouc," říká trenér Buldoků.

V zisk bodů na hřišti soupeře věří všichni fanoušci. Ale Doubravka nedá svoji kůži jen tak lacino. „Mají podobně složený celek, jako máme my. To znamená dva až tři zkušené hráče, doplněné mladíky. Myslím si, že bude k vidění vyrovnané utkání, které budou chtít oba soupeři vyhrát. Doubravka navíc v prvním kole vyhrála venku, takže je jakási psychická výhoda na její straně. Nicméně naším úkolem v utkání bude napravit ztrátu bodů ze zápasu s Tachovem," určuje cíle trenér Karel Tichota.

Zličín – Hvězda Cheb (sobota 10:30)
Po domácí premiéře nového ročníku divizní soutěže, ve které Hvězda Cheb porazila doma Aritmu Praha 2:0, se tentokrát Chebští představí na půdě Zličína. Zápas začíná zítra od 10.30 hodin, a tak Chebské čeká brzké vstávání a to není nikdy nic příjemného. „Příjemné to není, to je pravda, ale s tím nic nenaděláme," říká na úvod trenér chebské Hvězdy Milan Kolouch.

„Po dobrém úvodním výsledku bychom chtěli na Zličíně uspět minimálně jako na jaře, kdy jsme neprohráli. V týmu panuje uvolněná nálada, tak doufám, že se to promítne i do zítřejší hry. S bodem budeme spokojení, ale určitě se popereme i o tři. Sestava se oproti prvnímu duelu nezmění," dodává před zítřejším duelem Kolouch.

Mar. Lázně – Rokycany (sobota 15:00)
Po sedmnácti letech se fotbalisté Mariánských Lázní opět probojovali do divize. První duel na domácí půdě vyšel Viktorii na jedničku, když si poradili s Hořovickem 2:0. Také druhý zápas sehrají Mariánskolázeňští opět na domácí půdě, když přivítají celek Rokycan. „Připravujeme se jako v krajském přeboru, je nás pět a půl. Ale vážně, kluci se připravují i v Praze a Plzni. Tentokrát bude hrát Kovář a Hadaš. Myslím si, že nás tentokrát už soupeř nepodcení, jako se to stalo týmu Hořovicka, který odjížděl z Mariánských Lázní hodně naštvaný," říká kouč Michal Drahorád.

Hosté ale budou chtít uspět. „Rokycany se na nás jistě dobře připraví, my se musíme připravit ještě lépe. Z prvních dvou zápasů na domácí půdě jsem si přál čtyři body. Už máme tři a kdybychom přidali ještě jeden, bylo by to dobré. Samozřejmě, že bychom před domácími fanoušky chtěli zvítězit," přeje si Drahorád před samotným duelem.