První poločas vyšel lépe hostům. Už v 15. minutě se do listiny střelců zapsal May a hosté si vypracovali i další možnosti. Hvězda ovšem nezůstávala pozadu a několikrát nebezpečně zahrozila. Vyrovnat se podařilo až po přestávce. Přesněji v 50. minutě po akci Čížka mířil přesně Pavel Javorský, jenž je ve Hvězdě Cheb na hostování ze Sokolova. Za zmínku ještě stojí 82. minuta, kdy se domácí fanoušci hodně zlobili. Rozhodčí Szikszay poslal Tomáše Rolníka předčasně pod sprchy.

FK Hvězda Cheb – FC Zličín 1:1 (0:1). Branky: 50. Javorský – 15. May. Rozhodčí: Szikszay –Kříž, Kožár, DS Hamoun. Diváci: 250. ŽK: 1:1 (75. Krupička – 58. Karda), ČK: 1:0 (82. T. Rolník).
FK Hvězda Cheb: T. Martinec – Šaliga, Dobeš, T. Rolník, Čížek, Vošmik (79. A. Rolník), Fidler (54. Mour), D. Martinec (62. Hudeček), Krupička, Javorský, Šaloun. Trenér: Kolouch a Vaňura.
FC Zličín: Schopf – J. Šindelář (79. M. Šindelář), Karda, Švehla, Žák, Březina, May, Prucek, Jílek, Grobl (74. S. Krupička), Houška. Trenér: Šilhavý.