Nečekejte však žádný výlet za památkami, ale divizní boj. „Do Prahy se vracíme prakticky po čtrnácti dnech, takže cestu známe," žertoval ostrovský trenér Ivan Filip. Žerty však o víkendu půjdou stranou.

A není divu. Fotbalový los přichystal pro tým ostrovského FK v devátém pokračování divize opravdu tvrdý oříšek. Ostrováci totiž zamíří v nedělním dopoledni na půdu pražské Admiry, které patří v průběžné tabulce čtvrtá pozice. Navíc jsou Pražané gólově nabuzeni, když o uplynulém víkendu vymlaskli sedmi kousky poslední Sušici.

„V patnácté minutě již byl stav 4:0 ve prospěch Admiry, takže je těžké nějak tento zápas hodnotit, ale viděl jsem ji, když hrála v Karlových Varech, kde se prezentovala technickou a důraznou hrou, navíc hraje celoplošně, takže nás čeká pořádný běhavý zápas," míní Filip.

I v domácím prostředí se Admiře víceméně daří, když v pěti zápasech brala dvanáct bodů z celkových osmnácti, které na kontě má. Dobrou bilancí jsou však ověnčeni i Ostrováci, kteří mají na účtě jedenáct bodů, z toho jich brali osm na hřišti soupeřů, navíc vyhráli dvě poslední utkání a k dalšímu podzimnímu vystoupení neodjedou se skloněnou hlavou, spíše naopak.

„Měli bychom být kompletní, ale uvidíme až před samotným zápasem. Rádi bychom opět překvapili, ale bude to nesmírně těžké," dodal kouč.