A není divu. V oficiálně šestnáctém kole soutěže bude bojovat o důležité body s týmem Libiše. Toužim, které patří v průběžné tabulce patnáctá příčka, totiž na soupeře z Libiše ztrácí šest bodů.


Na podzim se z těsné výhry 1:0 radovali fotbalisté Toužimi, a na tuto výhru by rádi navázali i v Libiši. Zajímavé utkání začne zítra, tedy v sobotu 9. března od 10.15 hodin.


„Bude to hodně těžký zápas, protože Libiš nám určitě bude chtít oplatit podzimní porážku, a tím se nám tak ještě může více bodově vzdálit v tabulce," míní na úvod toužimský trenér Marek Daněk. Toužim však prošla během zimní přestávky značnou rekonstrukcí. Do týmu přišly nové posily. Od nich si pak Toužim v jarní části hodně slibuje. 

 „Po dobré zimní přípravě máme před sebou náročný úkol, kterým je záchrana, i proto jsme tým posílili o hráče sokolovského Baníku Jindru Pachtu a Tomáše Bereczkého. Oba by měli být platnými posilami, což již prokázali v přípravných utkáních," poukazoval Daněk.


Toužim by ráda v úvodu jarní části divizní soutěže dosáhla alespoň na cenný bod. „Každý bod ze hřiště soupeře je vždy plusový, a my tak budeme chtít uhrát s Libiší co nejlepší výsledek. Měli bychom být kompletní, a proto věřím, že si alespoň bod z půdy Libiše odvezeme," dodal závěrem toužimský trenér.