Na půdě Libiše sice nebyli horším týmem, přesto nakonec museli skousnout prohru 0:2. V prvním poločase se toho moc důležitého na velmi těžkém terénu nestalo. Úvod první půle patřil domácím, závěr pak hostům, ale bez brankového efektu.

Až po změně stran se ukazatel skóre měnil, a to hned dvakrát a vždy ve prospěch týmu Libiše. Nejdříve však opustil hrací plochu po diskutabilním vyloučení toužimský Pachta. Přesilovku domácí hned využili, když centr Špičky usměrnil do toužimské svatyně libišký Bičaník.  V závěru utkání navýšil ukazatel skóre ve prospěch Libiše ze značky pokutového kopu Špička.

Libiš – Toužim 2:0
Branky: Bičaník, Špička (PK). Poločas: 0:0. Rozhodčí: Baum – Kapoun, Kyncl, DS Bartůněk.  ČK: 0:1.
Toužim: Martinec – Šaloun, Zápotocký, Čermák, Kanát – Hudec, Bereczký, Pachta, Kliment – Strejček, Borek.