V divizní soutěži sice nasbírala více bodů než ve svém premiérovém tažení touto soutěží, přesto se musela nakonec s účinkováním v divizní soutěži rozloučit. Toužimáci odehráli poslední utkání v domácím prostředí a proti nim se postavil velmi silný soupeř, a to Slavoj Vyšehrad, druhý tým divizní tabulky. Ten nakonec na západě Čech splnil roli favorita a odvezl si povinnou výhru v poměru 5:2. V prvním poločasu se hrál oboustranně kvalitní fotbal a k vidění byla také jedna branka, o kterou se zasloužil v 15. minutě vyšehradský Kropík. Až po změně stran se strhla v Toužimi střelecká podívaná, to když si během půlhodinky připsal na své konto hattrick hostující Kavka. Pozadu však nezůstali ani domácí, za které se trefili mezi tři tyče Strejček a Hudec. Konečnou podobu výsledku dal Budějský.
Toužim – Vyšehrad 2:5
Branky: Hudec, Strejček – Kavka 3, Budějský, Kropík. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Toužim: Martinec - Větrovec, Zápotocký, Drabík, Šaloun - Kliment, Pachta, Bereczký, Hudec - Borek, Strejček (stř. Kanát, Krejčí).