„Bude to naše poslední utkání v podzimní části a cílem je zisk tří bodů. V zápase s Doubravkou, který se hrál o uplynulém víkendu, jsme neuspěli, a tak máme co napravovat," říká před utkáním trenér Karel Tichota.

Do zápasu v Českém Krumlově tentokrát nezasáhne z partnerského Sokolova nikdo. „Hrají ve stejném termínu jako my. Takže se budeme muset opírat o vlastní hráče. Pokud se s trenérem Baníku Danielem Šmejkalem domluvím na nějakém hráči, tak půjde maximálně o jednoho či dva kluky. Spolehnout se na to ale teď nemůžeme. Prostor tak dostanou naši mladíci," přidává Tichota.

Slavoj Český Krumlov v minulém ročníku divize hrál v první polovině. Teď se krčí na předposledním místě tabulky se ziskem dvanácti bodů. „Trochu mě překvapuje, jak na tom letos jsou. Když jsme s nimi hráli vloni, tak nám dali pořádně zabrat. Nevím, co se na jihu Čech děje, protože když se podíváme na tabulku, tak od desátého místa dolů jsou s výjimkou ZČE Plzeň jen Jihočeši," pokračuje kouč.

Karlovy Vary v současnosti stíhají v tabulce první Hořovicko, které odehraje v sobotu poslední podzimní kolo na hřišti v Novém Strašecí.