„Jindřichův Hradec je pro mě neznámá, ale trenér nám k nim určitě před zápasem něco řekne. Nečekám, že přijedou s nějakou ofenzivní taktikou. Od nás čekám, že k zápasu přistoupíme úplně jinak než v Plzni a napravíme tu poslední blamáž," říká na úvod střelec karlovarských Buldoků Marián Geňo.

A trenér Karel Tichota se na soupeře důkladně připravil. „Viděl jsem několik jejich zápasů na videu. Budou hrát v zataženém bloku a čekat na naše chyby," přidává se.

Rozdíly mezi oběma celky jsou patrné na první pohled. Karlovarští Buldoci po porážce na hřišti ZČE Plzeň (1:2) spadli na druhé místo v tabulce. Jindřichův Hradec porazil doma Třeboň (1:0) a aktuálně se drží na jedenáctém místě tabulky. Už je tento fakt naznačuje, kdo by měl v utkání uspět.

„Ano, jsme v zápase favority, ale to jsme byli i v Plzni. Poslední utkání se nám nepodařilo po všech stránkách. Chybělo nasazení, bojovnost a vůbec chuť hrát. Očekávám, že to se tentokrát změní. Věřím, že hráči předvedou maximum svého umění a prokáží svoji kvalitu," pokračuje Tichota.

Kouč Buldoků by se teoreticky mohl opřít o nějakého hráče Baníku Sokolov. „Vše bude záležet na tom, jak bude hrát Baník v Třinci. Jejich utkání se sice hraje o den dříve, ale definitivně jasno, zda nám někdo pomůže, bude až po jejich návratu. Všichni víme, jak vypadá dnes dálnice D1, navíc při samotném utkání se může stát cokoliv. Každopádně předběžně jsme domluveni na doplnění týmu dvěma až třemi hráči," říká Tichota a dodává: „Do utkání s Jindřichovým Hradcem jdeme s cílem naplno bodovat."