a druhé straně, tedy v dresu karlovarského 1.FC, se opět představili hráči z druholigového Baníku, kteří dorazili karlovarskému klubu vypomoci. Trenér 1.FC Karlovy Vary Karel Tichota tak mohl počítat se službami gólmana Dvořáka či hráčů Tůmy, Vaněčka, Blažka.

Nakonec však Karlovaráci vyšli v domácí derniéře bodově naprázdno, když překvapivě museli skousnout těsnou prohru 0:1, kterou hostům zařídil exligový kanonýr Ferenc Róth.

Samotné utkání se odehrálo za doprovodu doslova jarního počasí a cestu na dvorský stadion si našla rovná stovka věrných fanoušků. Ta se však i přes šance na obou stranách v prvním poločase branky nedočkala. Gólové koření přišlo až po změně stran, ale poskrovnu. V 60. minutě rozesmutnil karlovarské fanoušky ostřílený harcovník v dresu Doubravky Ferenc Róth, který přesnou ranou zařídil svému týmu vedení.

Karlovaráci po inkasované brance přidali ještě více na obrátkách, ale kýženou vyrovnávací branku se jim vstřelit již nepodařilo. Naopak v nastaveném čase se poroučel předčasně pod sprchy karlovarský kapitán Marián Geňo, který tak udělal za duelem černou tečku. Karlovarský výběr si tak připsal na účet čtvrtou podzimní prohru, zatímco Doubravka osmé vítězství.

1.FC Karlovy Vary – Doubravka 0:1 (0:0). Branka: 60. Ferenc Róth. Rozhodčí: Trska – Flimmel, Hurych, DFA Bláha. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (92. Marián Geňo). Diváci: 100.
1.FC Karlovy Vary: Dvořák – Mestl, Oslovič, Plachý, Pěkný (86. Polom) – Vaněček (86. Dušek), Tůma, Blažek, Krlička (67. Maňák) – Psohlavec, Geňo. Trenér: Karel Tichota.
Doubravka: Bouzek – Knakal, Krejčí, Morávek, Brabec – Novák, Sýs, Švec (89. Zajíček), Chvojka (55. Soukup) – Róth (78. Ungr), Filipec (44. Kuťák). Trenér: Aleš Jindra.