Svěřenci karlovarského trenéra Karla Tichoty svého soupeře gólově nešetřili a nasypali mu čtyři branky, když tři z nich měl na svědomí útočník Martin Psohlavec, který se tak se čtrnácti zásahy posunul na druhé místo v tabulce střelců, hned za svého parťáka z karlovarského útoku Mariána Geňa, který s devatenácti góly kraluje tabulce střelců.

Varáci po domácí výhře 4:0 nad Jankovem protáhli úspěšnou domácí sérii bez ztráty bodu, která čítá osm výher v řadě za sebou. Jako bonus si pak na čele tabulky divize A vytvořili tříbodový náskok před pronásledovateli, a to Admirou Praha a Čížovou.

V prvním poločase zhlédli diváci na drahovickém stadionu za doprovodu slunného počasí jedinou branku, o kterou se zasloužil již ve 21. minutě Martin Psohlavec, který tak načal svůj gólový koncert.

Ale nepředbíhejme. Do konce prvního poločasu i přes šance karlovarský výběr neskóroval, vše si však schoval na druhé dějství. Po obrátce stran totiž varské 1.FC podruhé gólově rozjásal vytáhlý snajpr Martin Psohlavec. O třetí brankovou radost v podání karlovarské družiny se zasloužil v 67. minutě mladíček Ladislav Mestl. Vše pak uzavřel v 76. minutě hattrickovou střelou Psohlavec.

1.FC Karlovy Vary – Jankov 4:0 (1:0). Branky: 21., 59. a 76. Psohlavec Martin, 67. Mestl Ladislav. Rozhodčí: Paták – Pastyřík, Mudra. ŽK: 1:1. Diváci: 130.
1.FC Karlovy Vary: Strnad – Ivasko, Pěkný, Dřížďal (83. Skala), Mestl – Hudec (78. Němec), Staněk (83. Bartoš), Krlička, Királyi (60. Plechatý) – Geňo (78. Šupík), Psohlavec. Trenér: Karel Tichota.
SK Jankov: Hejníček – Fajtl (68. Cimerhanzl), Šulc (81. Boček), Lošek, Zajíc – Bürger, Maršán, Voráček (72. Rytíř), Šebelka – Pořádek (86. Iliev), Sedlic. Trenér: Ivo Čech.