A není divu. V měření sil totiž nestačili jak na lídra z Lochotína, tak i na třetí tým tabulky, plzeňské Jerigo. V prvním vystoupení Draci nastoupili proti Jerigu a v prvním poločase ještě drželi se soupeřem z Plzeňska krok. Po změně stran však hosté přidali na gólových obrátkách, a Draci tak museli skousnout pětibrankový příděl.

Podstatně hůře si vedli Karlovaráci ve druhém utkání, ve kterém poměřili síly s lídrem tabulky Lochotínem. I s tím drželi krok pouze v první půli, po obrátce stran pak Lochotín spustil na plný výkon střeleckou kanonádu, a Draci byli rádi pouze za desetibrankový příděl.

Pak na scénu vstoupil otovický Sausfork, který taktéž dostal řádně naloženo od Lochotína, devět inkasovaných branek pak určitě mluví za vše.
Malou náplastí pak bylo pro Otovice vítězství nad plzeňským Jerigem. V regionálním derby obralo o všechny body březovské Flamengo chebský Herd.

Výsledkový servis:
SK Sausfork Otovice – FK Lochotín 5:9 (2:5). Branky: Kadlec Pavel, Fassel Karel, Kaňok Radek, Šiška Michal, Došek Jakub – Fürbacher Karel 6, Hrbáček Jakub 2, Kubek Jakub.

Flamengo Březová – Herd Cheb 5:4 (2:0). Branky: Kašpar Jan 2, Živný Pavel 2, Bereczký Tomáš – Lukáč Martin 3, Klier Jiří.

Karlovarští Draci – FC Jerigo 1994 Plzeň 2:5 (1:2). Branky: Nykodým Marek, Palivec Marek – Vlček Adam 2, Lenk Ondřej, Malý Adam, Blažejovský Jaroslav.

SK Sausfork Otovice – FC Jerigo 1994 Plzeň 4:3 (3:1). Branky: Fassel Karel, Kaňok Radek, Šourek Miroslav, Došek Jakub – Kaňka Lukáš, Lenk Ondřej, Blažejovský Jaroslav.

Karlovarští Draci – FK Lochotín 1:10 (1:2). Branky: Nykodým Marek – Fürbacher Karel 2, Salák Patrik 2, Hora Matěj 2, Kubek Jakub 2, Bochníček Tomáš, Šlauf Jan.

Střelci po 15. kole: 25 – Radek Kaňok (Sausfork Otovice), 24 – Pavel Živný (Flamengo Březová), Karel Fürbacher (FK Lochotín), 21 – Martin Hoffmann (Jerigo Plzeň), 19 – Ondřej Lenk (Jerigo Plzeň), 15 – Karel Tichota (Karlovarští Draci).