Doubravka – Karl. Vary 0:0 - PK 1:3

Karlovaráci odjeli na Doubravku s cílem bodovat. Od začátku utkání byli lepším mužstvem a snažili se hrát kombinační fotbal. Bohužel o plné tři body je připravila velmi špatná koncovka. Místy se zdálo, že se svěřenci Karla Tichoty chtějí prokombinovat až na brankovou čáru. Stoprocentní tutovku měl v 63. minutě Jarda Nerad. To se po přímočaré akci dostal do ideální přihrávky na pravou stranu a proti němu stál už jen brankář domácích Turek, kterého se snažil obstřelit. Chyběla tomu přesnost, brankáře trefil. A vzhledem k tomu, že do konce utkání už žádný gól nepadl, kopaly se na závěr penalty. Domácím pokutové kopy nešly, nakonec o bonusovém bodu rozhodl Zbyněk Joza jako čtvrtý exekutor karlovarského týmu.

M. Lázně – Rokycany 0:0 - PK 2:4
Mariánskolázeňští přivítali ve druhém po sobě jdoucím zápase na domácím trávníku celek Rokycan. Trenér domácích Michal Drahorád si před soutěží přál nasbírat ze dvou domácích duelů čtyři body a to se nakonec jeho svěřencům podařilo. Před téměř třemi stovkami diváků remizovali Mariánskolázeňští 0:0 a o druhém získaném bodu rozhodovaly pokutové kopy, ve kterých zvítězili hosté 4:3. „Byl to vyrovnaný, vyloženě remízový zápas. Utkání mohlo skončit taky 1:1. Před utkáním jsme chtěli získat alespoň bod a to se nám podařilo. Kluci odevzdali na hřišti všechno, bojovali. Škoda jen, že nedotáhli některé individuální akce do úspěšnějšího konce. Máme ze dvou zápasů čtyři divizní body, takže s tím musíme být rozhodně spokojeni. Nyní nás čeká třetí duel, derby na Hvězdě. Doufám, že se nebude opakovat děsivý výsledek z přípravy, kdy jsme inkasovali devět branek. Na derby se samozřejmě těšíme, doufám, že stadion Lokomotivy navštíví velké množství diváků, kteří tak vytvoří pravou atmosféru," uvedl Michal Drahorád, kouč Viktorie.

Zličín – Hvězda Cheb 3:1
Fotbalisté Hvězdy Cheb tentokrát v divizním střetnutí na body nedosáhli, i když po prvním poločase k nim byli na hřišti Zličína blízko. První část totiž Chebští ovládli, ale ve druhém poločase nabídli domácím šance na vstřelení gólu a ti je využili. Reputaci si tak Chebští mohou napravit už v příštím kole na domácím hřišti, kde přivítají v derby tým Viktorie Mariánské Lázně. „V prvním poločase jsme domácí téměř do ničeho nepustili. Škoda že dvě vyložené šance Lukáše Hiblera neskončily gólem. Za první půli si kluci zaslouží pochvalu, škoda pak těch chyb ve druhém poločase, kdy jsme nabídli domácím dva góly," litoval po zápase Milan Kolouch, trenér Hvězdy Cheb.

Fotbalová divize A, 2. kolo
Doubravka – Karlovy Vary 0:0 - PK 1:3. ŽK: 3:2 (Novák, Tříska, Panuška – Staněk, Geňo). Rozhodčí: Kubec. Diváci: 87.
Doubravka: Turek – Krejčí, Vonášek, Sýs, Petrželka, Novák, Tříska, Hošťálek, Švec, Chvojka, Vyleta.
Karlovy Vary: Strnad – Plachý (65. Veselovský), Ivasko, Pěkný, Staněk – Plechatý (87. Dušek), Mariánus (78. Joza), Kravar, Benda – Geňo – Nerad. Trenér: Tichota.

Mar. Lázně – Rokycany 0:0 - PK 2:4. ŽK: 0:1 (Kabelák). Rozhodčí: Aubrecht. Diváci: 250.
Mar. Lázně: Šmejkal – Ovčačik, Hadač, Jakubík, Kotous, Novák, M. Drahorád (46. Bílek), Kafka (85. Jakubec), Kovář (61. Chval), Labai, Kabelák. Trenér: M. Drahorád st.
Rokycany: Vild – Krčál, Vaníček, Procházka, Spěváček – Rusňák, Hereit, Černý (83. Like), L. Aubrecht, Cibulka (67. Král), – Heller (64. P. Aubrecht). Trenér: Pavel Aubrecht.

Zličín – Hvězda Cheb 3:1 (1:1). Branky: 3. Adam, 58. Březina, 67. Žák – 20. D. Martinec. Diváci: 80.
Hv. Cheb: Martinec T. – Šaloun, T. Rolník, Šaliga, Šneberger (83. Irlweg) – Krupička, Čížek, D. Martinec, Hibler (67. Fidler)- Altman, Hudeček. Trenér: Kolouch.

Další výsledky: Malše Roudné – Český Krumlov 2:3 (2:1), pen. 3:4, Aritma Praha – Táborsko B 2:2 (1:0), pen. 3:4, Zličín – Hvězda Cheb 3:1 (1:1), Tachov – Sušice 2:0 (1:0), Mariánské Lázně – Rokycany 0:0, pen. 2:4, Hořovicko – Klatovy 1:1 (1:0), pen. 5:4, Čížová – Milevsko 3:2 (2:2), Doubravka – Karlovy Vary 0:0, pen. 1:3.