Karlovarští Buldoci se dokázali prosadit z první vážnější situace. Po centru z pravé strany se do zakončení hnali Geňo a Psohlavec. K míči se dostal druhý jmenovaný a jemnou tečí překonal gólmana Rojíka. To běžela pátá minuta utkání. Buldoci si během prvního poločasu vytvořili další šance, ale Királyi nebo Geňo nedokázali překonat obranu v čele s brankářem Rojíkem. Ránu Krličky pak zastavila tyč. Domácí byli jasně lepší, ale bez gólového efektu. Až ve 41. minutě se přímému volnému kopu postavil Honza Staněk. Kromě zdi propálil i brankáře hostí a domácí vedli o dvě branky. Po změně stran hosté vystřídali. Do hry namísto Kotrby šel Říský a hře Klatov to pomohlo. Jenomže v 60. minutě byl ve vápně faulován Geňo a sám postižený pokutový kop proměnil. Když se k tomu připočte, že Staněk ve vyložené šanci trefil tyč, tak mohl být trenér hostí Dejmek rád, že jeho svěřenci inkasovali jen tři branky.

Karlovy Vary – Klatovy 3:0 (2:0). Branky: 5. Psohlavec, 41. Staněk, 60. Geňo (pk). Rozhodčí: Teuber – Baum, Hányš. ŽK: 0:3 (Mészáros, Kotrba, Janda). Diváci: 80.
K. Vary: Dvořák – Tůma, Staněk, Krlička, Maňák (72. Lhoták), Kravar, Plachý, Királyi (64. Plechatý), Mestl (85. Skala), Geňo, Psohlavec.
Klatovy: Rojík – Dolanský (64. Vojtko), Krásný (74. Kaas), Žáček, Rybák (81. Cibulka), Janda, Mészáros (78. Matějka), Chirinciuc, Kotrba, Kadlec, Lukeš.